žaluzie

Součástí každé domácnosti jsou dekorace a mezi ně patří rozhodně i žaluzie různých typů, jako například horizontální, vertikální nebo interiérové rolety. Žaluzie vám pomáhají příjemně obohatit domácnost a kromě toho že jsou příjemnou dekorací, dokáží regulovat pronikání slunečního záření do bytu nebo domu.

Jak si tedy můžete vylepšit váš interiér? Dáme vám několik tipů na trendové žaluzie, s kterými zkrášlíte vaši domácnost, a řekneme vám několik výhod, proč si vybrat právě žaluzie a ne záclony.

Proč si vybrat právě žaluzie?

V současné době jsou žaluzie trendovou záležitostí a oproti záclonám jsou mnohem praktičtější variantou:

  • regulujete propustnost světla
  • zachycují mnohem menší množství prachu
  • nevyžadují složení při čištění
  • nemusí se prát
  • v menších místnostech dokonale zvětšují prostor

Kromě klasických horizontálních nebo vertikálních žaluzií máme i interiérové rolety, které mají stejné výhody oproti záclonám. Trendem jsou interiérové látkové rolety z tisíci možností výběru potisku nebo obrázků, které dokonale oživí váš interiér.

Horizontální žaluzie:

Klasické horizontální žaluzie jsou výbornou volbou pro plastová okna nebo eurookna. Výhodou takových žaluzií je velmi snadná montáž. V současnosti se využívají zejména horizontální žaluzie, jejichž lamely jsou hliníkové a na výběr je velmi široká škála barev. Kromě žaluzií stavěné na plastová okna je trendem využívat univerzální horizontální žaluzie, které se mohou zavěsit na stěnu nebo strop, mohou být umístěny přímo na rámu okna nebo přímo do výplně okna a dokonce se často využívá na předělení místnosti na místo vystavění příčky.

Vertikální žaluzie:

Pokud se ve vaší domácnosti nacházejí velké plochy a okna, tak rozhodně přemýšlejte o koupi vertikálních žaluzií, které jsou vhodné pro větší prostory a okna. Takové žaluzie jsou kromě své praktičnosti i perfektním designovým doplňkem, který na pohled působí velmi elegantně. Výhodou vertikálních žaluzií je, že dokáží pokrýt a zastínit velké prostory, až do rozměrů 6×4 metry (ŠxV). Montáž takových žaluzií je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Na výběr existuje množství barevných látek, které dotvářejí a zútulňují vaše domácí prostředí. Pokud jste až příliš kreativní, můžete si objednat více látek a ty mezi sebou měnit podle vaší nálady. Vertikální žaluzie mají díky svým funkcím i další výhodu umístění, například do firemních kanceláří. Elegantní vzhled bude dotvářet vaše kancelářské prostory a zajistí příjemný pocit z celého prostoru a robustnost či velikost neumožní proniknutí slunečního záření a na firemní poradě tak nikomu nebude pálit slunce do očí.

Interiérové rolety:

V současné době velmi trendovou a stylovou záležitostí v této oblasti jsou interiérové ​​rolety. Právě rolety, které se umisťují v interiéry, jsou nejčastěji z látkového materiálu, který je v nabídce v široké barevné škále, a tím zajistíte, že se bude dokonale hodit do vašeho domácího prostředí. Interiérové ​​rolety jsou z hlediska stínivosti nejvýhodnějším způsobem, jak zabránit průniku slunečního záření. Další výhodou je minimální množství usazeného prachu díky tomu, že roletu můžete zcela vytáhnout a schovat.

Z množství nabídek existují i ​​rolety, které mají střídavé průhledné a neprůhledné pruhy, díky kterým umožníte variabilitu stínění a navíc tím i příjemně doplníte vzhled vaší domácnosti. Pokud máte rádi originalitu, rozhodně vám ji nabízejí takzvané fotorolety, kde si na míru můžete vybrat potisk, který se bude perfektní hodit do vašeho pokoje, a budete tam mít opravdu to, co chcete. Vnitřní rolety vám nabízejí opravdu velké množství výhod, jak si zkrášlit svůj interiér.

logo zaluzie24.eu


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Já si teďka s manželem pořídila zatemňující záclony a úplná paráda, když máme v ložnici v 10 odpoledne tmu jak v 10 večer :-)původně jsme je víděla v IKEA, ale nakonec jsme je koupila v barvě co jsme chtěla a o něco levněji tady dante.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno