ručníky a osušky
ručníky a osušky

Nákup vybavení do koupelny se může zdát rutinní záležitostí. Opak však může být pravdou. Na trhu se vyskytují ručníky a osušky z nejrůznějších materiálů, v mnoha barvách a s různými vzory. Jaký materiál je nejlepší a co se vyplatí sledovat při výběru? S tím vám pomůžeme právě v tomto článku.

Ručníky do každé koupelny

Mezi ručníky se objevují tři základní materiály. Konkrétně se jedná o bavlnu, froté a bambusové vlákno. Pokud budete vybírat z těchto tří variant, rozhodně neuděláte chybu. Všechny z těchto uvedených materiálů mají velmi dobrou savost, jsou nemačkavé a jemné na dotek. Bambusové ručníky jsou navíc antibakteriální a brání tvorbě plísní, která bývá častým problémem. Jsou vhodné i pro osoby s vysoce citlivou pokožkou se sklony k nepříjemným ekzémům a podrážděním. Díky tomu se jedná o materiál bezpečný i pro děti.

Příjemně hebké osušky

Kromě toho, aby byl materiál dostatečně savý, by měl být i příjemný na dotek. Jemné bambusové nebo froté osušky dokážou zajistit obojí. Z každého sprchování a následného osušování se stane příjemný rituál. Samozřejmě záleží i na designu, který by měl ladit k celé koupelně a působit příjemným dojmem. Tento jemný detail v podobě osušek, dokáže celou místnost rozzářit a celkově zlepšit nutnost každodenní hygieny.

I děti se budou chtít umývat

Pokud vyberete veselé barvy nebo sáhnete po osuškách s dětskými motivy, je to snadné cesta, jak dostat děti bez protestů do vany. Ručníky a osušky s nejrůznějšími motivy jsou velmi oblíbené a hodí se pro všední používání. Jemné bambusové vlákno a šetrný froté materiál jsou dostatečně příjemné a ohleduplné i k dětské pokožce, takže nehrozí vznik ekzémů a podobných potíží. Jakmile jednou poznáte hebkost a jemnost těchto ručníků a osušek, už se nebudete chtít osušovat ničím jiným.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Já osobně zakupuju zejména kvalitnější ručníky, ale i celkově povlečení a tak a zejména z bavlny… a kde doporučujete nakupovat? Já osobně nakupuju v jysku,ikei a na internetu tady dante.cz a od matějovského

    • Většinou na internetu a jak píšete. Asi je nejlěpší u těch větších prodejců, jako Dante, Rodinnebaleni případně Bonatex.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno