aa
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / Koupelny / NEJNOVĚJŠÍ / Jak vybírat ručníky a osušky

Jak vybírat ručníky a osušky

ručníky a osušky

Nákup vybavení do koupelny se může zdát rutinní záležitostí. Opak však může být pravdou. Na trhu se vyskytují ručníky a osušky z nejrůznějších materiálů, v mnoha barvách a s různými vzory. Jaký materiál je nejlepší a co se vyplatí sledovat při výběru? S tím vám pomůžeme právě v tomto článku.

Ručníky do každé koupelny

Mezi ručníky se objevují tři základní materiály. Konkrétně se jedná o bavlnu, froté a bambusové vlákno. Pokud budete vybírat z těchto tří variant, rozhodně neuděláte chybu. Všechny z těchto uvedených materiálů mají velmi dobrou savost, jsou nemačkavé a jemné na dotek. Bambusové ručníky jsou navíc antibakteriální a brání tvorbě plísní, která bývá častým problémem. Jsou vhodné i pro osoby s vysoce citlivou pokožkou se sklony k nepříjemným ekzémům a podrážděním. Díky tomu se jedná o materiál bezpečný i pro děti.

Příjemně hebké osušky

Kromě toho, aby byl materiál dostatečně savý, by měl být i příjemný na dotek. Jemné bambusové nebo froté osušky dokážou zajistit obojí. Z každého sprchování a následného osušování se stane příjemný rituál. Samozřejmě záleží i na designu, který by měl ladit k celé koupelně a působit příjemným dojmem. Tento jemný detail v podobě osušek, dokáže celou místnost rozzářit a celkově zlepšit nutnost každodenní hygieny.

I děti se budou chtít umývat

Pokud vyberete veselé barvy nebo sáhnete po osuškách s dětskými motivy, je to snadné cesta, jak dostat děti bez protestů do vany. Ručníky a osušky s nejrůznějšími motivy jsou velmi oblíbené a hodí se pro všední používání. Jemné bambusové vlákno a šetrný froté materiál jsou dostatečně příjemné a ohleduplné i k dětské pokožce, takže nehrozí vznik ekzémů a podobných potíží. Jakmile jednou poznáte hebkost a jemnost těchto ručníků a osušek, už se nebudete chtít osušovat ničím jiným.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

2 komentáře

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

 • Jiřina

  / Odpovědět

  Já osobně zakupuju zejména kvalitnější ručníky, ale i celkově povlečení a tak a zejména z bavlny… a kde doporučujete nakupovat? Já osobně nakupuju v jysku,ikei a na internetu tady dante.cz a od matějovského

  • Petr

   / Odpovědět

   Většinou na internetu a jak píšete. Asi je nejlěpší u těch větších prodejců, jako Dante, Rodinnebaleni případně Bonatex.

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení