rekonstrukce bytového jádra Brno
Rekonstrukce bytového jádra Brno

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytového jádra a hledáte zkušenou a především spolehlivou firmu z Brna, která pro vás zrealizuje kompletní řešení dle vašich finančních i časových dispozic? Využijte našich dlouholetých zkušeností s rekonstrukcemi bytových jader, které pro naše klienty z Brna a okolí provádíme již více jak 15 let.
Prohlédněte si referenční rekonstrukce bytového jádra Brno zde.

Na co vše je třeba pamatovat při rekonstrukci bytového jádra?

Rádi bychom vás upozornili na pár základních zásad, které jsou důležité při rekonstrukci bytového jádra. Především doporučujeme nezanedbat přípravnou fázi před samotným započetím rekonstrukce bytového jádra. Jedná se především o vytvoření projektu na rekonstrukci jádra, a to ideálně včetně souvisejících návrhů dispozičního i vizuálního řešení konkrétních dotčených místností. Takovouto vizualizaci poskytuje firma FRONTON-PLUS Brno zdarma v rámci zakázky.

rekonstrukce bytového jádra Brno
Rekonstrukce bytového jádra Brno

V případě rekonstrukce bytového jádra je vhodné seznámit minimálně své bezprostřední sousedy s rozsahem a termínem realizace rekonstrukce. Pokud neměníte zásadně dispoziční parametry bytu nebo nezasahujete do nosných zdí, pak rekonstrukce bytového jádra podléhá pouze povinnosti stavební ohlášky (bude nutné předložit projekt) u příslušného stavebního úřadu v místě bydliště. V opačném případě byste měli vyřídit klasické stavební povolení, abyste se v případě problémů či udání sousedů vyhnuli pokutě aj. Samozřejmě výklad stavebního zákona a povinnost z něj vycházející podléhá především určení samotného úředníka na daném stavebním úřadu, který rozhoduje o tom, zda bude vyžadovat uskutečnění řízení a v jakém rozsahu.

rekonstrukce bytového jádra Brno
rekonstrukce bytového jádra Brno

Po vyřízení všech výše uvedených formalit předcházejících rekonstrukci bytového jádra můžete přistoupit k samotnému výběru realizátorů. Většina lidí, kteří rekonstrukci bytového jádra mají za sebou, se přiklání k variantě rekonstrukce bytového jádra jednou firmou, a to včetně kompletního řízení stavebních procesů, synchronizace práce a postupů. Má to řadu nesporných výhod.

Samozřejmě se můžete vydat cestou rekonstrukce svépomoci či vlastního řízení celé rekonstrukce (včetně shánění jednotlivých řemeslníků a jejich časové synchronizace), ale chceme vás upozornit, že se jedná o náročnou aktivitu, která množstvím starostí a ztraceným časem nevyrovná finance, které byste ušetřili v případě zadání kompletní realizace na klíč u zkušené firmy. Proto zvažte své časové možnosti, rychlost s jakou chcete bydlet ve svém a kvalitu výsledné práce. To vše je rozhodující a nemusíme připomínat, že rekonstrukce bytového jádra je věcí, kterou budujete na několik desítek let.

Proč objednat rekonstrukci bytového jádra od FRONTON-PLUS Brno?

Zkušenosti, spolehlivost a kvalita prováděné práce jsou hlavními přednostmi, které na firmě FRONTON-PLUS Brno oceňují její dosavadní zákazníci.
FRONTON-PLUS Brno pro vás zpracuje bezplatně návrh realizace koupelny, pomůže s vyřízením potřebných projektových formalit a zajistí poradenství při plánování finální podoby nového bytového jádra.
Další důvodem, proč zvolit pro rekonstrukci bytového jádra firmu FRONTON-PLUS Brno je rychlost realizace a schopnost jejího kompletního zajištění.

Pokud máte zájem o nezávazné nacenění rekonstrukce bytového jádra, pak kontaktujte firmu http://www.fronton.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno