capacoo střešní krytiny

Při koupi střešní krytiny zabere nejvíce času definovat, co od střechy chceme. Hledáte hlavně možnost jak ušetřit nebo naopak preferujete kvalitu za vyšší cenu? Dáváte přednost akci nebo precizní práci, co vydrží? Chcete zajímavý design, který nemá jen tak někdo? Pokud se zaměříme na to, že má být střecha především odolná, z kvalitního materiálu, co vydrží útoky počasí a jako bonus bude i šetrná k životnímu prostředí, ale zároveň nezruinuje naši peněženku, možnosti výběru se nám prudce minimalizují. A tady začíná ta pravá honba za vhodným produktem a hledáním „dokonalé“ firmy.

Jedním z možných řešení je poohlédnutí se po střešní krytině od firmy Capacco. Tato krytina je vyrobena z recyklovaného plastu kabelových izolantů (bod „šetrná k životnímu prostředí“ splněn!). Co se týče složení materiálu, tak jde o měkčené PVC, jehož předností je vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám, UV záření, mechanickému poškození a svými vlastnostmi zamezuje růstu mechů.

Zajímá vás, jak to je z hlediska tvárnosti a jednoduchosti pokládky? Tuto krytinu lze úspěšně použít u kulatých nebo půlkulatých částí střech, kde se jinak používá oplechování. Samotná pokládka je dle slov zákazníků časově nenáročná. Krytina navíc dobře odolává vysokým i velmi nízkým teplotám. PVC materiál se úspěšně používá již několik desetiletí v elektrotechnice jako izolační povrch venkovních a podzemních kabelů. Tyto zkušenosti nám zaručují mnohostranné využití tohoto materiálu.

Další předností je výhodný poměr kvalita/cena a dále nízká hmotnost, takže nebudete muset zesilovat krov. Dle zkušeností zákazníků je krytina trvanlivá, bezúdržbová a odolná vůči živlům i mechanickému poškození.
Výběr střešní krytiny je složitý a nelze tento krok vyřešit ze dne na den. Pokud právě nyní přemýšlíte, jakou krytinu zvolit, inspirujte se naším doporučením.

Partner: logo capacco


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno