grilování weber

Teplé dny s sebou přinášejí možnost příjemného stravování na čerstvém vzduchu. Grilování patří mezi společenskou formu zábavy, vytváří dokonalý pokrm a rodinnou pohodu na terase, zahradě anebo balkóně. Samotný výběr kvalitního grilu nemusí být náročný. Weber grily nabízejí maximální komfort, špičkovou profesionalitu, senzační vzhled a dlouhou životnost. Stabilita a technicky propracované vychytávky zpříjemní ovládání grilů Weber.

Weber grily za senzační ceny

Weber One -Touch Premium 67 - černý
Weber Master-Touch GBS 57 gril na dřevěné uhlí – černá

Pestrý výběr grilů na dřevěné uhlí a plynových grilů Weber se zárukou 10 let anebo elektrických grilů se zárukou 5 let vás utvrdí v chytrém rozhodnutí. Mezi jedničky grilů na dřevěné uhlí patří Performer Deluxe GBS 57. Atraktivita v jeho používání spočívá v pevné ocelové konstrukci, kvalitní duroplastové pracovní desce i praktickému rozpalovacímu kotli. Akce na grily Weber platí i pro tento model, který je schopen upéci i moučník a můžete ho znát z pořadu Šéf na grilu. Báječnou volbou je model Webwer One- Touch Premium 67, který bude v letošním roce nahrazen typem ORIGINAL KETTLE premium 47. Zde vás může oslovit jeho nízká pořizovací cena.

Není kouře bez ohně

elektrický gril weber
Weber Q 1400 elektrický gril – Dark Grey (tmavošedá)

Pokud jste majiteli domů a kouřem si nepřiděláte zbytečné problémy, zvolte elektrické grily Weber. Tyto produkty poháněné propan-butanovou lahví se pyšní velmi kvalitním topným tělesem a samočisticími vlastnostmi.

Vaše jediná povinnost je vyčistění grilovacího roštu. Věřte, že grilování pomocí elektriky je velmi rychlé a pohodlné.

 

Akce na grily Weber začínají v plném proudu

Společnost Weber přichází s mnoha účelnými změnami v oblasti grilování. Valná většina grilů bude obohacena pogumovanýmí kolečky místo tvrdých plastových. Také přehledné umístění u kotlových grilů nabídne lepší propracovanost. Kotlové grily zaujmou novým popelníkem a vylepšeným systémem sestavování nohou. Každý spolehlivý gril potřebuje široké příslušenství, aby dlouho fungoval a šlapal jako hodinky.

20150213_090322       20150213_102943       20140401_152530

Grily na dřevěné uhlí mají styl

Milujete vůni kouře z čistého dřeva? Dejte přednost dřevěným briketám Weber a užívejte si nejen příjemnou vůni, ale hlavně jejich výhřevnost. Opakované zapálení ocení prostě všichni. Věřte, že stojí za to vyzkoušet rozdíl mezi dřevěnými briketami a klasickým drceným uhlím. Pro absolutní komfort zapálení stačí použít zapalovací komín Weber a podpalovací kostky pod komín. Gril se fantasticky nažhaví už po 30 minutách. To je dostačující doba na přípravu lahodného masíčka a zeleniny!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno