hultafors nářadí

Máte pocit, že váš domov potřebuje spolehlivé a praktické pomocníky, prostě nářadí a výrobky, které vydrží pěkné, pevné a stabilní celou věčnost? V tom případě vás uchvátí produkty značky HULTAFORS, ale i dveřní kování, kliky, doplňky, zámky a pomůcky ke krbu. Všechny tyto zajímavé a velmi potřebné doplňky pro domácnost, zahradu i kutilství, nesmí chybět v garáži a dílně správného muže!

Švédská kvalita zaručeně potěší

Nechte se oslnit kvalitními, do ruky šikovnými a na pohled pěknými produkty, které vás nenechají nikdy ve štychu, když potřebujete posekat strom, naštípat dříví, uřezat izolační materiál anebo karton či lepenku. Využití kovaných seker, řemeslnických nožů a ručního nářadí nezná hranice své použitelnosti. Každý muž moc dobře ví, jak je důležité pracovat se špičkovými výrobky. Stejně tak, jako každá žena ví, že bez speciálních pomocníků v kuchyni, by si zbytečně přidávala práci.

Sekery HULTAFORS ovládnou vaši zahradu i dílnu

SEKERA HULTAFORS PROSEKÁVACÍNajděte pro svou profesionální dílnu anebo kutilskou garáž odolné pevné Sekery HULTAFORS vyznačující se několikrát překládanou severskou ocelí. Toto kvalitní ostří dopřeje vašemu tělu nadstandardní pracovní výkony. Nepopsatelná trvanlivost a dlouhá životnost strčí hravě do kapsy sekery typu FISKARS. Obohaťte svoji sadu nářadí a dílenských pomocníků sekerami, které nestárnou!

Severská kvalita stojí za to!

Podívejte se na nabízené druhy sekery HULTAFORS osazené stabilním celomasivním topůrkem z ořechovce bílého rostoucího v Severní Americe. Ořechovec se pyšní dokonalou tvrdostí! Proto zapomeňte na to, že by se topůrko zlomilo, jak tomu bývá u jiných proklatě drahých seker. Nechte se ovládnout silou seker s duší pro běžné sekání, kácení, odsekávání větví či štípání drobných třísek. Pokud hledáte něco exkluzivního do vaší výroby, obraťte svou pozornost na sekery závodní, trhací i vrhací.

Nože HULTAFORS usnadní práci!

SEKERA HULTAFORS PROSEKÁVACÍUž vás nebaví neustálé nakupování řemeslnických nožů do vaší dílny či provozu? Neustálé tupení anebo lámání nožů práci prodlouží a navíc se můžete nekvalitním výrobkem dost rychle poranit! Neskutečné ostří a pohodlné držení Nože HULTAFORS okamžitě nadchne pravého muže – odborníka. Vezměte v potaz skutečně přijatelnou cenu nabízených nožů s excelentní japonskou kvalitou.

Značku HULTAFORS obdivují všichni profesionálové

Japonská ocel vyráběná s obrovským dílem ruční práce dává nožům ostrost, pevnost a přesnost. Konečná doladěnost nožů je prováděna koženým řemenem. Výroba těchto produktů je tedy poctivá a čistá. Nože HULTAFORS s plastovou protiskluzovou rukojetí v různých barevných variantách, ocení všichni laikové, kutilové i odborníci. Odlišné zbarvení vám pomůže uchovat si svoje nářadí vždy pod kontrolou a nikdo vám ho nesmí vzít! Plastové pouzdro oceníte při práci. Snadno se uchytne k pracovnímu oděvu. Nebojte se investovat do světově uznávaného nářadí značky HULTAFORS a věřte tomu, že teprve teď vám půjde práce od ruky!

Partner: kovanidesigntrans

 

Zdroj Foto:  kovani-design.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno