závěsy a záclony

Minulý měsíc jsem se po dlouhodobém plánování rozhodla, že je na čase se vrhnout do renovace obývacího pokoje. Protože jsem tuto renovaci plánovala a odkládala několik let, byla jsem rozhodnuta, že musím začít celou problematiku řešit komplexně a bez kompromisů.

Každý, kdo má se zařizováním domu nebo bytu zkušenosti, mi jistě dá za pravdu, že se jedná o velmi zdlouhavý a nákladný proces. Podobně tomu je také při renovaci pokoje. Nechcete-li k problému přistupovat nahodile a víte-li, jak by měl vypadat váš pokoj snů, jistě budete chtít stejně jako já upřednostnit kvalitu i za předpokladu vyšší ceny, která je však kompenzována delší životností a vyšším luxusem.

Jedno místo, kde mi maximálně vyšli vstříc

Pokud se rozhodnete pro barvu, ve které budete chtít ladit celý design pokoje, je zapotřebí této barvě přizpůsobit také všechny doplňky, ať jde o polštářky, koberečky nebo závěsy. Jelikož mám okna na straně, kde slunce svítí poměrně silně zejména v odpoledních hodinách, dospěla jsem k závěru, že závěsy by mohly být dobrou volbou, ať již z hlediska designového nebo funkčního. Začala jsem proto hledat společnost, která by mi byla schopna vyrobit závěsy dle mých přání a požadavků. Největší problém spočíval zejména v kombinaci kvality a druhu látky s ohledem na výslednou cenu, s čímž jsem u mnoha společností velmi negativně narazila. K opravdovému pochopení a plnému vyhovění mým požadavkům jsem dospěla až už společnosti DIAMOND DESIGN, kde mi rádi vyšli vstříc.

Profi přístup, i když jsem měla vysoké nároky!

Pokud bych měla vyzdvihnout jednu z věcí, která mne velmi zaujala, bylo by to rozhodně velké množství showroomů, které mají rozmístěny po celé České republice. Díky tomu jsem také nemusela cestovat přes půlku republiky, ale mohla jsem navštívit showroom v Brně, který mám poměrně blízko, čímž jsem také ušetřila značné množství času.

Musím však konstatovat, že po zkušenostech s jinými společnostmi jsem byla velmi mile překvapena, neboť zaměstnanci k mým požadavkům přistupovali velmi profesionálně a snažili se mi vyhovět ve všech možných ohledech, i když má přání asi nepatřila mezi nejjednodušší.

Hned na začátku jsem si mohla vybrat z široké nabídky látek od předních evropských dodavatelů, o nichž jsem nikdy dříve neměla ani ponětí. Můžu tak říci, že také to mi velmi pomohlo s celkovým výběrem, neboť jsem se nakonec rozhodla pro velmi jemnou látku z Itálie, která mi přišla jako nejvhodnější. Poté, co jsme s odborně vyškoleným personálem vybrali tu správnou látku a odsouhlasili veškeré délky a tvary, mohla jsem si nechat dané závěsy ušít na míru přesně dle mých požadavků.

Zpětně dnes musím říci, že přístup, se kterým jsem se u DIAMOND DESIGN setkala, mne velmi oslovil, a proto bych ráda ještě jednou celé společnosti poděkovala za velmi přátelský a vstřícný přístup. Uvažujete-li o závěsech do kuchyně, pokoje, nebo třeba ložnice, určitě navštivte jeden z jejich showroomů, kde si můžete také vy prohlédnout všechna řešení, která tato společnost nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno