zahradni domky

Letní horké dny jsou jako stvořené pro klidné lenošení. Jak si tedy pěkného počasí užít a nahřát se tak na třeskutou zimu? Ideálním místem pro relaxaci s rodinou a přáteli jsou zahradní domky. Zpestří chvíle prázdninových okamžiků, nabídnou úkryt před deštěm, větrem i sluncem. Konečně se objevuje možnost nabízející prostor pro dětské radovánky, grilování, večírky i odpočinek v soukromí.

Dřevěné pergoly mají styl

Investice do altánů na zakázku není zrovna nízká, přesto ji mnoho zákazníků využívá. Dřevěné altány od firmy Herold lze postavit snadno svépomocí, což zruční kutilové uvítají. Stabilní konstrukce se postará o pevnost a kvalitu po řadu let. Pětiletá záruka, pěkná střešní krytina a podlaha ke stylovému altánku bez pochyb patří. Najde místo pro koníčky, dobrou knihu i kutilství.

Zahradní domky v různých provedeních

Je až k nevíře, jak obrovské využití mají zahradní domky. Slouží jako místo relaxace pro děti a dospělé, letní bydlení na zahradě, úschovna nářadí, přístrojů a květin, hezké posezení anebo prodejní stánky. Tvoří tak trendy bezpečné zajímavé místo. Ať už se objeví na zahradě malý či větší domeček, prostor zvelebuje a zkrášluje. Zahradní domky Herold a Palmako jsou proslulé výbornou kvalitou dřeva, pevnou konstrukcí, funkčností a dlouhou životností. Cenová dostupnost stojí rovněž za zmínku.

Zapojte se do budování svého hnízda!

Nejlepší na tom je, že se dá tento pěkný produkt postavit svépomocí. Většina výrobků je dodávána jako stavebnice s přehledným návodem. Šikovný muž si s postavením zahradního domku hravě poradí a pobaví se. Není třeba žádného profesionálního nářadí. Postačí jen běžné pomůcky z garáže. Sestavení netrvá dlouho. Pro všechny, kteří nemají s kutilskými pracemi zkušenosti, nabízí firmy Herold montážní služby. Zahradní domky jsou k dostání v nejrůznějších tvarech, velikostech a provedeních. Pevné produkty, vyrobené ze silného dřeva, doplněné skleněnými okny, dělené na více částí anebo s lavičkou osvěží vzhled zahrady a hlavně prakticky poslouží.

Partner: domky herold logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno