ztracené bednění

Chystáte se stavět základy domu, podezdívat opěrné zdi, ploty anebo protipožární bariéry? Zapomeňte na klasické bednění vyrobené z dřevěných desek. Špičkové stavební firmy používají jen tvárnice známé pod pojmem ztracené bednění. Skupina základového zdiva nahrazuje dřevěné bednění, které se vyplňuje betonem. Vytváří tak rychlejší a moderní postupy práce.

Nejlepší nápady nemají konkurenci

Celý systém ztraceného bednění představuje trvale instalované bednění pro nosné zdi a stropy. Betonové tvárnice se na sebe skládají a pak jednoduše zalijí betonovou směsí. Tyto tvárnice se používají na základové i nadzákladové zdivo. Proč se vlastně ztracené bednění používá? Hlavní výhoda tohoto stavebního prvku spočívá ve vysoké odolnosti, snadné aplikaci, rychlosti a přesnosti zdění. Úspora malby a betonové směsi patří rovněž mezi priority.

Zvýhodněte svou práci na maximum

Ztracené bednění skvěle poslouží i jako podklad pro natahování omítek anebo hydroizolací. Nejlepší na tom je, že není nutná penetrace. Osvědčený technologický postup se postará o vynikající vlastnosti produktu, trvanlivost, nulovou nasákavost, ekologickou nezávadnost a rozměrovou přesnost. Ztracené bednění lze půlit, stačí ho odříznout vidiovým kotoučem. V neposlední řadě zaujme férová cena. Stačí si vše spočítat. Na metr čtverečný zdiva je nutno zakoupit asi 8 tvárnic. K celkové částce si přičtěte cenu za armaturu a betonovou směs, bez toho by nebylo dílo dokonalé.

Pracujte s perfektními pomocníky

Vytvořte si vlastní dům, podezdívku či nosné zdi! Tvárnice stačí jen naskládat na předem připravený podkladový systém. Každý kus je doplněn zámkem, výstupky po bocích tvárnice. Jednotlivé kusy na sebe při sestavování lépe zapadají. Tímto stylem uspoříte i maltu. Profily tvárnic jsou vyráběny, aby se přizpůsobily ocelové výztuži. Po drobné kontrole se do nich vylije betonová směs. Po zatvrdnutí se pokračuje neustále dokola podle potřeby.

Partner: logo aaastavba.cz

Zdroj foto: aaastavba.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Ztracené bednění – užitečné základové zdivo | Zateplení fasád - zateplení fasád, zateplení domu, zateplení podkroví

    […] Ztracené bednění – užitečné základové zdivo pochází z Blog magazín o bydlení a […]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno