aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Stavba / Stavební techniky, materiál / Ztracené bednění – užitečné základové zdivo

Ztracené bednění – užitečné základové zdivo

ztracené bednění

Chystáte se stavět základy domu, podezdívat opěrné zdi, ploty anebo protipožární bariéry? Zapomeňte na klasické bednění vyrobené z dřevěných desek. Špičkové stavební firmy používají jen tvárnice známé pod pojmem ztracené bednění. Skupina základového zdiva nahrazuje dřevěné bednění, které se vyplňuje betonem. Vytváří tak rychlejší a moderní postupy práce.

Nejlepší nápady nemají konkurenci

Celý systém ztraceného bednění představuje trvale instalované bednění pro nosné zdi a stropy. Betonové tvárnice se na sebe skládají a pak jednoduše zalijí betonovou směsí. Tyto tvárnice se používají na základové i nadzákladové zdivo. Proč se vlastně ztracené bednění používá? Hlavní výhoda tohoto stavebního prvku spočívá ve vysoké odolnosti, snadné aplikaci, rychlosti a přesnosti zdění. Úspora malby a betonové směsi patří rovněž mezi priority.

Zvýhodněte svou práci na maximum

Ztracené bednění skvěle poslouží i jako podklad pro natahování omítek anebo hydroizolací. Nejlepší na tom je, že není nutná penetrace. Osvědčený technologický postup se postará o vynikající vlastnosti produktu, trvanlivost, nulovou nasákavost, ekologickou nezávadnost a rozměrovou přesnost. Ztracené bednění lze půlit, stačí ho odříznout vidiovým kotoučem. V neposlední řadě zaujme férová cena. Stačí si vše spočítat. Na metr čtverečný zdiva je nutno zakoupit asi 8 tvárnic. K celkové částce si přičtěte cenu za armaturu a betonovou směs, bez toho by nebylo dílo dokonalé.

Pracujte s perfektními pomocníky

Vytvořte si vlastní dům, podezdívku či nosné zdi! Tvárnice stačí jen naskládat na předem připravený podkladový systém. Každý kus je doplněn zámkem, výstupky po bocích tvárnice. Jednotlivé kusy na sebe při sestavování lépe zapadají. Tímto stylem uspoříte i maltu. Profily tvárnic jsou vyráběny, aby se přizpůsobily ocelové výztuži. Po drobné kontrole se do nich vylije betonová směs. Po zatvrdnutí se pokračuje neustále dokola podle potřeby.

Partner: logo aaastavba.cz

Zdroj foto: aaastavba.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Pingback

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení