aa
Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Zimní zahrady – kousek léta po celý rok

Zimní zahrady – kousek léta po celý rok

zimní zahrada

Když už se nechce jít člověku ven, je mu zima a stěžuje si na nevlídné počasí, je čas na změnu. Což takhle si obohatit svůj dům zimní zahradou? Bydlení v bytě si tento komfort nemůže dovolit. Je pravda, že výstavba zimní zahrady není zrovna nejlevnější záležitostí, ale co dneska je? Posezení v zimní zahradě vás plně nabije novou vlnou energie a přitom budete sedět v teple na dosah ruky přírodě.

Zimní zahrady – kamarádky všech ročních období

Pořízení zimní zahrady nemá jen jednostranný účel. Skvěle uspokojí všechny věkové generace v domě. Opatřená kvalitním vytápěním se stane centrem her i pěstováním rostlin. Vzhledem k tomu, že musí být vystavěna vždy na kraji domu, slibuje posezení s přáteli a rodinou bez dalšího vniku do soukromí. I v nepříznivém počasí si dopřejete hodování a večírek s kamarády. Vždy záleží na síle královny zimy a dokonalosti vytápění.

[irp]

Prožijte okamžiky blaha

Celkové prosklení zimní zahrady umožňuje vysokému přílivu slunečního svitu, tepla. Klidně pozorujte oblohu a usaďte se do svého pohodlného křesla. Vzhled této výstavby by měl být designově propracovaný a atraktivní. Také velikost zimní zahrady hraje velkou roli. Nadměrně gigantický prostor není šťastnou volbou, snad jen u milionářů. Vždy je nutné vsadit na špičkové materiály a stavebníky. Nejlepšími materiály se jeví plast, hliník a sklo. Pyšní se vysokou trvanlivostí a izolují. Před výstavbou zimní zahrady je nutné si uvědomit, zda ji budete užívat celoročně anebo sezónně.

Okno do nebe

Oslovením specializované firmy si odpovíte na všechny otázky. Krása zimní zahrady není všechno. Je třeba řešit topení, větrání, stínění a drobné úpravy vzniklé během realizace. Výhodné je podlahové topení, moderní stínící prvky i shrnovací dveře. Zimní zahrada je konstrukčně složitý prvek pohody, nechte ji proto v rukách profesionálů. Jen tak ji maximálně užijete.

 

zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení