aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Stavba / Topení / Začněte vytápět dřevěnými briketami

Začněte vytápět dřevěnými briketami

dřevěné brikety

Vytápět náš dům můžeme různými způsoby. Někdo vsadí na plyn, další na elektřinu, a potom tu jsou ještě tuhá paliva. A mezi jeden z nejekonomičtějších zdrojů jistě patří dřevěné brikety. Srovnáme-li je s předchozími množnostmi, může být úspora i více než 10 000 za jeden rok. Podobně je to i v porovnání s uhlím. A to vše díky dokonalé výhřevnosti a délce hoření každé z briket.

Pojďme se podívat na to, jaké jsou vlastně konkrétní možnosti.

Brikety RUF

Jednou z možností, které náš trh nabízí, přinášejí jistě jedny z těch nejlepších briket, které na našem trhu aktuálně jsou. Jedná se o takzvané brikety RUF. Jedná se o brikety té nejvyšší jakosti, vyráběné z bukového, ale stejně tak i ze dřeva smrkového nebo borovicového. Díky velkému lisování a absenci jakýchkoliv pojiv nabídnou univerzálnost, ale i dlouhou dobu hoření či minimální množství popela. Navíc lze volit i z netradičních tvarů, které zajistí rovnoměrné ohořívání.

Válcové brikety

Druhá možnost nabídne také volbu z hlediska konkrétní dřeviny. Lze vsadit na mix těch listnatých, ale stejně tak na smrk nebo borovici. Konkrétně se tedy jedná o brikety válcové. Díky svému tvaru zajistí rovnoměrné dohořívání, umožní snadný zátop a využití ve všech typech kamen nebo kotlů. Lze volit i ze standardních variant, tak těch obsahující díru, která usnadňuje proudění vzduchu a tedy celkové prohořívání.

Kupte u skutečného profesionála

Aby byla kvalita briket skutečně zaručena, je třeba koupit u opravdového profesionála. V tomto směru zaručeně přijde vhod eshop Optimtop.cz, který nadchne i možností dopravy po celé České republice, a to od jedné palety. Hledáte-li skutečně kvalitní a cenově výhodné možnosti vytápění, určitě vsaďte na tuto variantu, která vás za žádných okolností nezklame. A to ať už chcete topit ve svém rodinném domě, či rekreačním objektu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2020 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení