Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Stavba / Stavební techniky, materiál / Usnadněte si stavbu se ztraceným bedněním

Usnadněte si stavbu se ztraceným bedněním

ztracené bednení

Stavba základů jakéhokoli objektu je poměrně zdlouhavou a často velmi namáhavou činnosti. Když vezmeme v potaz jen vyměření, vybudování prostupů pro odpady, elektřinu, plyn, vodu a následné betonování, můžete se spolehnout, že vám vše zabere několik týdnů. Největší zdržení ale zpravidla představuje zabednění celé základové desky za pomocí stavebního dřeva. Chcete-li se tomuto dnes již zastaralému procesu vyhnout, vsaďte na kvalitní ztracené bednění! Že nevíte, oč se jedná? Nevadí, představíme si jej podrobněji a poukážeme na jeho hlavní výhody.

Maximální úspora času

V první řadě je třeba předeslat, že ztracené bednění dokáže ušetřit spousty času. Jeho kladení není nijak náročné. Řídí se samozřejmě projektovou dokumentací. Jednotlivé tvarovky se dávají přesně vedle sebe a na sebe. Vše se provazuje za pomocí kovových armatur. Jedná se prakticky o jakousi skládačku, kterou zvládnou i zručnější domácí kutilové. Když je všechno hotovo, přijede pouze domíchávač a vyplní vnitřní část ztraceného bednění jakostním betonem.

Ušetřete peníze

S nákupem ztraceného bednění souvisí velmi úzce i finanční úspora. Nebudete muset kupovat dřevo, které dnes určitě není levnou záležitostí. Navíc nebude docházet ani ke ztrátám betonu. Přes tvarovku zkrátka a jednoduše neproteče, takže zůstane přesně na místě, kde má být. Vaše základy budou díky tomu i mnohem přesnější, než by tomu bylo při standardním postupu s dřevěným bedněním.

Nakupujte kvalitní ztracené bednění

I ztracené bednění dnes prodává spousta firem. Jestliže chcete vsadit na maximální kvalitu, pak zvolte výrobky společnosti PRESBETON. Tato tradiční firma působí na trhu již mnoho let a nabízí mimo jiné i další betonové komponenty. Jmenovat bychom mohli například dlažbu, betonové obrubníky a další sortiment. Vyřešit tak můžete zároveň klidně i dodávku klasické či velkoformátové dlažby pro váš exteriér.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby