malý byt

Rozdělení prostoru v bytě je nezbytnou součástí správného žití, a o to více, pokud je váš byt nebo rodinný dům menších rozměrů. V takovém případě oceníte navíc každý centimetr vlastního soukromí. Pokud se občas se svým protějškem pohádáte, není nic jednodušší než si zalézt do vlastní místnosti. Co když ale žádný takový prostor nemáte? Pak vám může pomoct jedině rozdělení prostoru v bytě.

Malé byty ala velká místnost

Byty s dispozici 1+kk nebo 1+1 jsou sice malé, ale za to mají svou jedinou místnost obrovskou. Možná si teď říkáte, že to nedává logiku, ale brzo pochopíte, jak to myslíme. Představte si byt, který má 40 m2. Takové prostory se dají považovat za malé, když si to ovšem převedete do bytu 1+1, pak docílíte toho, že je byt poměrně velký. Lépe řečeno tedy jeho místnost. Takovou místnost můžete rozdělit, přičemž vzniknou dvě menší místnosti. Nemusí to být rozdělování formou stavby nové stěny. Existují i jiné metody.

Rozdělení prostoru v bytě. Jak na to?

Rozdělení prostoru v bytě lze docílit mnoha způsoby. My vám ovšem ukážeme ty hlavní, které patří mezi ty nejčastěji používané a osvědčené. Změnu můžete provést například změnou barev. Co takhle v polovině místnosti použít jinou barvu vtipným způsobem? Ano, chápeme, že to nejspíš není dle vašich představ. Na druhou stranu se jedná o nejúspornější rozdělení prostoru v bytě. Kromě toho můžete zkombinovat pouze dva odstíny.

Závěs je ideálním řešením

Dalším skvělým řešením může být závěs. Nainstalujte ze stropu tyč, na kterou následně pověsíte závěs. V případě, že budete chtít být sami, jednoduše ho roztáhnete a máte svým způsobem dvě místnosti během pár vteřin. Vy se tak poté začnete věnovat svému koníčku, zatímco váš protějšek zase tomu svému. Skvělá volba pro rozdělení prostoru v bytě.

Možností je daleko více!

Pochopitelně možností je daleko více. Použít k rozdělení prostoru v bytě můžete i starý či naopak nový nábytek. Předchozí dvě varianty patří bezesporu mezi ty vůbec nejpoužívanější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno