dveřní sítě proti hmyzu
Zdroj: minirol.cz

Preventivní ochrana před otravným lezoucím i létajícím hmyzem je tím nejúčinnějším řešením. Jakmile si na pohodlí zajištěné sítěmi zvyknete, už se nebudete chtít spoléhat na nic jiného. Posuvné řešení se používá pouze u sítí do dveří, a to nejčastěji tam, kde není prostor pro běžný systém otvírání sítě. Místo je naopak potřeba po straně stavebního otvoru, který chceme sítí zajistit. S posuvnými sítěmi proti hmyzu se často setkáte u francouzských oken, vstupů na terasu či do zahrady.

Rychlý a tichý chod sítí

Mechanismus vede sítě proti hmyzu ve speciálních kolejnicích, díky kterým je velice snadné se sítěmi manipulovat. Posuvné křídlo tvoří rám z extrudovaného profilu, který po celém obvodu lemuje kartáček zabraňující průniku hmyzu a nečistot zvenčí. Zakomponované vodicí prvky zajišťují snadnou demontáž křídla bez použití nářadí. Speciální variantou je síť montovaná do uzavřeného vodícího rámu.

Barevná škála sítí a rámů

Síťovinu posuvných sítí Minirol ,stejně jako u rolovacích sítí do oken, tvoří skelné vlákno potažené PVC vrstvou. Tato kombinace zaručuje odolnost sítí vůči výkyvům okolní teploty. U výrobce budete mít možnost vybrat si z několika typů síťovin, které vedle standardního provedení zahrnují především síťovinu s UV vrstvou, s ochranou proti vniknutí pylu, s vylepšenou průhledností nebo odolnou vůči drápkům domácích zvířat.

Barvu síťoviny můžete vybírat z šedé a černé varianty. V případě rámu sítí Minirol máte k dispozici více možností. Základní nabídka zahrnuje nejběžnější odstíny hnědé, šedé, bílé a zelené včetně 11 dřevodekorů formou renolitových folií. Máte-li specifické požadavky nebo vlastní představu o barevnosti sítí, snadno vám je splní v lakovně, kde podle vzorníku RAL nalakují rám do zvoleného odstínu. Pomocí neviditelných vnitřních rohových spojek pak výrobce zajišťuje pohledovou jednotnost sítí.

Pravidelnou péčí k delší životnosti sítí proti hmyzu

Sítě si pořizujeme proto, aby před vniknutím do interiéru zadržovaly hmyz i nečistoty a prach, které se ale tím pádem usazují přímo v otvorech síťoviny. Pro zachování perfektního výhledu z oken a dveří je vhodné jednou za čas sítě očistit mokrým hadříkem nebo vysavačem. Při údržbě sítí vždy dodržujte doporučené postupy. Rozhodně proto k čištění nepoužívejte roztoky na bázi ředidel a rozpouštědel, které by mohly narušit síťovinu.

Dostupnost produktů Minirol v každém regionu

Pokud vás nabídka posuvných sítí proti hmyzu zaujala, navštivte web www.minirol.cz a požádejte o nabídku zdarma. Na základě podrobného popisu a parametrů získáte představu o ceně a konkrétním řešení. Samotnou montáž a prodej sítí pak můžete řešit s obchodními partnery značky Minirol, které najdete v řadě menších i větších měst, Prahu, Brno a Ostravu nevyjímaje.

Zdroj foto: minirol.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno