aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Podlahy / Stavba / Podlahy pro každého

Podlahy pro každého

podlahy do bytu

Vaše podlaha už není, co bývala? Není nic jednoduššího než se obrátit na specializovanou prodejnu JeHla. Nabízíme široký sortiment podlahových krytin včetně koberců, laminátových nebo dřevěných podlah a mnohé další.

Na trhu s podlahovými krytinami máme více než 18 let zkušeností, proto vám můžeme zaručit kvalitní a profesionální přístup a vysokou míru odbornosti v oboru. Kromě klasických podlahových krytin, jako jsou například koberce, laminátové podlahy nebo dřevěné podlahy nabízíme také méně rozšířené krytiny, např. podlahy z korku či vinylu.

Veškeré nabízené zboží dovážíme přímo od výrobců, proto je u nás zaručena vysoká kvalita všech nabízených materiálů, navíc díky tomu výrazně snižujeme cenu, jelikož není navýšena o dodavatelské mezičlánky.

Naše prodejny můžete najít nejen v Olomouci, ale také v Zábřehu, České Třebové, Lanškrouně, Poličce, Rychnově nad Kněžnou, Šumperku, Vysokém Mýtě, Žamberku a Svitavách.

Podlahy Olomouc – to je největší specializovaná prodejna společnosti JeHla, nabízíme velké množství podlah od známých výrobců, které vynikají nejen kvalitou, ale také přívětivou cenou. V našich skladech na vás čeká několik tisíců koberců od těch nejlevnějších až po luxusní kousky, které si v Olomouci můžete prohlédnout na vlastní oči a nejen v Olomouci. Naše prodejny JeHla jsou pro vás k dispozici po celé republice.

Kromě toho, že si u nás můžete podlahové krytiny pořídit, můžete si také objednat podlahářské práce, které pro vás realizují naši zkušení podlaháři s dlouholetými zkušenostmi.

Kromě samotných podlahových krytin nabízíme také nábytek od českých a slovenských výrobců, můžete se tak dostat ke stylovým doplňkům, které vyplní váš byt za velice příznivou cenu. Vyberte si z našeho širokého sortimentu.

Pokud tedy hledáte kvalitní výrobky za rozumnou cenu, obraťte se na služby a prodejny společnosti JEHLA. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout také na internetu v našem ekatalogu. Nakupujte s JeHlou a udělejte ze svého domova hezčí a příjemnější místo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení