podlahy do bytu

Vaše podlaha už není, co bývala? Není nic jednoduššího než se obrátit na specializovanou prodejnu JeHla. Nabízíme široký sortiment podlahových krytin včetně koberců, laminátových nebo dřevěných podlah a mnohé další.

Na trhu s podlahovými krytinami máme více než 18 let zkušeností, proto vám můžeme zaručit kvalitní a profesionální přístup a vysokou míru odbornosti v oboru. Kromě klasických podlahových krytin, jako jsou například koberce, laminátové podlahy nebo dřevěné podlahy nabízíme také méně rozšířené krytiny, např. podlahy z korku či vinylu.

Veškeré nabízené zboží dovážíme přímo od výrobců, proto je u nás zaručena vysoká kvalita všech nabízených materiálů, navíc díky tomu výrazně snižujeme cenu, jelikož není navýšena o dodavatelské mezičlánky.

Naše prodejny můžete najít nejen v Olomouci, ale také v Zábřehu, České Třebové, Lanškrouně, Poličce, Rychnově nad Kněžnou, Šumperku, Vysokém Mýtě, Žamberku a Svitavách.

Podlahy Olomouc – to je největší specializovaná prodejna společnosti JeHla, nabízíme velké množství podlah od známých výrobců, které vynikají nejen kvalitou, ale také přívětivou cenou. V našich skladech na vás čeká několik tisíců koberců od těch nejlevnějších až po luxusní kousky, které si v Olomouci můžete prohlédnout na vlastní oči a nejen v Olomouci. Naše prodejny JeHla jsou pro vás k dispozici po celé republice.

Kromě toho, že si u nás můžete podlahové krytiny pořídit, můžete si také objednat podlahářské práce, které pro vás realizují naši zkušení podlaháři s dlouholetými zkušenostmi.

Kromě samotných podlahových krytin nabízíme také nábytek od českých a slovenských výrobců, můžete se tak dostat ke stylovým doplňkům, které vyplní váš byt za velice příznivou cenu. Vyberte si z našeho širokého sortimentu.

Pokud tedy hledáte kvalitní výrobky za rozumnou cenu, obraťte se na služby a prodejny společnosti JEHLA. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout také na internetu v našem ekatalogu. Nakupujte s JeHlou a udělejte ze svého domova hezčí a příjemnější místo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno