aa
Jste zde:  / Okna, dveře / Stavba / Navrhněte si originální interiérové dveře

Navrhněte si originální interiérové dveře

dveře a zarubně

Přejete si pořídit originální a kvalitní dveře, za kterými se budete cítit doma? Chcete, aby váš interiér vypadal stylově, moderně a následoval nejnovější trendy? Či splňoval vaše představy od ideálním bydlení? Potom si vyberte a sestavte své vlastní dveře, které potěší nejen vás, ale i vaše okolí.

Český výrobce dveří,

společnost Solodoorse již od roku 1998 specializuje na výrobu interiérových dveří a obložkových zárubní. Její výrobky jsou velice kvalitní a typově nápadité, z jednotlivých modelů si tedy vybere i skutečně každý, tedy i ten nejnáročnější zákazník. V nabídce naleznete dveře fóliované, dýhované, posuvné do pouzdra i na garnýž i specifické typy, které zastupují kouřotěsné a protihlukové dveře.

A jak si můžete sestavit své vlastní interiérové dveře?

Na internetových stránkách www.solodoor.cz si nejprve z nabídky vyberte modelovou řadu dveří, poté si zvolte příslušný model, který se například liší dekoračními zápustnými nebo zasklívacími lištami, a pokračujte ve výběru dezénu a skla. K modelu je dále možné objednat další příplatkové úpravy, jejichž škála je široká. Jedná se o úpravu parametrů a dalších příplatků čítajících například výběr mřížky, pantu a zámku. Nakonec v konfigurátoru zvolíte zárubeň a její parametry, dezén a možné příplatky a vámi navržené dveře ve finále objednáte. Pokud si nebudete vašim výběrem jisti, dveře v interiéru si můžete na internetových stránkách také zvizualizovat. Potřebujete k tomu pouze fotografii vaší místnosti s dveřmi a poté zvolit vaše vlastní dveře dle nabídky. Nechte se tedy inspirovat, hrajte si a vytvořte si vlastní jedinečné dveře pro váš originální interiér.

PARTNER: solodoor.cz

Foto: solodoor.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení