kancelářské židle

Konferenční židle a jednací židle se hodí do všech jednacích a konferenčních místností. Synonymem kožených židlí je jedinečný design, precizní zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů. Prémiové židle zpracované v pravé kůži se stanou doslova klenotem každého interiéru. Židle do jednací místnosti pak mohou mít spoustu praktických vychytávek. V současné nabídce najdete stohovatelné jednací židle i konferenční židle s praktickými stolečky. Velice oblíbeným artiklem jsou modely ve špičkovém italském designu, ve francouzské eleganci či skandinávském duchu.

Konferenční židle a jednací židle

Židle do jednací místnosti musí splňovat zcela jiné požadavky než kancelářské židle. Konferenční místnosti či přednáškové sály mají s designovými židlemi zcela jiný vzhled. Nábytek do kanceláře a do ostatních místností na pracovišti si vyberte podle vašich představ a zejména praktické funkce. Vhodně pak doplňte své pracoviště pracovními stoly, kontejnery na kolečkách se zásuvkami, skříňkami i regály na šanony a dokumenty. Samozřejmostí kancelářských polstrovaných židlí je špičkově provedené šití dosahující prvotřídní kvality.

Na co se zaměřit

Konferenční židle, které jsou vhodné do reprezentativních prostor, kongresových a konferenčních sálů mohou být stohovatelné. Poskytnou vám dostatek místa pro všechny akce i v omezeném prostoru. Víceúčelové židle jsou využitelné v čekárnách, na seminářích, školeních a různých konferencích. Mohou být i spojitelné do řad, s područkami, bederními opěrkami nebo odnímatelným psacím stolkem. Je důležité, aby váš výběr vyhovoval potřebám z hlediska praktické funkčnosti, ergonomie, komfortu i designu. Dbejte na to, aby vaši kolegové či klienti seděli a pracovali zdravě a pohodlně.

Židle všeho druhu a nábytek do kanceláře

kancelářské židleVelmi pěknou volbou mohou být například dubové židle nabízené v několika barevných variantách, se světlým či hnědým čalouněním, v poslední době je vysoce moderní i šedé provedení. Barvou roku 2018 je fialová a to ultrafialová. Vůbec se této barvy nebojte. Zvolíte-li dva až tři takto dominantní prvky a doplníte je neutrálními barvami, váš interiér dostane zcela jedinečný nádech. Nábytek do kanceláře může mít mnoho podob a klidně může být praktickým kusem i vysoce designovým solitérem, který vás zaujme na první pohled. Nechte se inspirovat pracovními sety, jednacími sestavami, masivními stoly a množstvím židlí působícími opravdu luxusním dojmem. Dnes máte na výběr hned několik možností a variant.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno