chytré klimatizace samsung

Chlazení není jedinou schopností klimatizací. Chytré klimatizace SAMSUNG s ovládáním přes wi-fi, mezi jejichž hlavní přednosti patří také vytápění prostor, nezahálejí ani na jaře. Využívají metodu tepelného čerpadla vzduch-vzduch, která se řadí k nejúspornějším a nejekologičtějším formám vytápění. Díky tomu jsou čím dál častěji využívány jako hlavní zdroje tepla. Oproti konvenčním zdrojům tepla mají vysokou návratnost (do 3 let). Tento způsob topení poskytuje až trojnásobek topného výkonu při stejném elektrickém příkonu oproti klasickému elektrickému topení a ve srovnání s elektrickými přímotopy dokáže snížit celkovou spotřebu energie až o 80 %. Další výhodou je, že klimatizace dokáže dávat teplo okamžitě po spuštění a není nutné čekat, než se ohřeje otopná soustava, jako je tomu u klasického systému vytápění.

Unikátní trojúhelníkovým design, pomáhá k výměně většího množství vzduchu.

klimatizace SamsungKlimatizace s tepelným čerpadlem vzduch-vzduch jsou populární v zámoří a používají se hlavně v přechodných obdobích k přitápění. Vysoký výkon klimatizací SAMSUNG však umožňuje topit celoročně. SAMSUNG nabízí celou řadu klimatizačních jednotek nejen pro domácnosti. Všechny nabídnou svým majitelům i funkci tepelného čerpadla. Samozřejmostí všech dostupných modelů je invertní technologie kompresoru, která výrazně přispívá ke snížení provozních nákladů.
A jaké jsou výhody klimatizací v létě? Kromě zajištění tepelné pohody doma i v kanceláři, je klimatizace SAMSUNG ideální do dřevostaveb, které mají vysoký předpoklad k přehřívání. V novostavbách poslouží nejen v podkrovích, které se díky kontaktu se střechou neochladí ani v noci.

Ovládání klimatizace Samsung přes Wi-Fi v chytrém telefonu.

ovládání klimatizace samsung v telefonuVysoký komfort používání ještě zvýrazní ovládání přes wi-fi. Pomocí aplikace na vašem chytrém telefonu nastavíte teplotu i na dálku, takže se vrátíte do příjemně vychlazených prostor.

Všechny modely klimatizací SAMSUNG jsou nejtišší na trhu. Minimální hlučnost, 16 dB, oceníte hlavně v noci, kdy jednotka neruší váš spánek.  Kromě technologie jistě oceníte jejich design, kvalitní dílenské zpracování, dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Facebook

Youtube

Google+

Zdroj: foto sutherm.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno