Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Jaké židle se hodí do interiéru?

Jaké židle se hodí do interiéru?

židle

Důležitost číslo jedna představuje pohodlné sezení. Židle se starají o komfortní sezení u jídla, relaxace i při práci. Do kuchyně volíme jiný typ židlí než do pracoven a dětských pokojů. V jídelně oceníte plastové produkty, při dlouhodobém sezení pak židle s pohyblivými sedáky na pružinách. O zdravém sezení už tohoto bylo napsáno mnoho. Lidé se však neorientují jen na nepohodlí, nepohrdnou skvělým designem, cenou a dlouhou životností.

Kolik židlí je třeba v domě?

Stává se váš dům častým místem setkání návštěv? Mějte po ruce vždy až 4 židle navíc. Umístěte je do garáže anebo sklepa, prostě tam, kde nebudou zavazet. Zahradní párty se neobejde bez stahovatelných židlí. Pohodlí zaručíte textilním sedákem. Pověste je na stěnu, jsou lehké jako pírko. Mladé rodiny ocení plastové židle v moderním designu. Produkt s pružným sedákem a komfortní opěrkou zad patří ke žhavým trendům. K dostání jsou v kombinaci materiálů, plastu a oceli.

[irp]

Židle pro zákazníky se vkusem

Svůj dům si hýčkáte do posledního detailu. Každá věc a kus nábytku je plně propracována a má pro vás zvláštní význam. Nebojíte se do pěkného zboží investovat? Myslete na pořízení židlí s dlouhou životností. Masivní materiál, borovice, udělá službu po dlouhá léta. Pořizovací cena je odvozena kvalitě a trvanlivosti materiálu. V kombinaci se sedákem z měkké kůže se stane židle vkusným kusem nábytku. Potěší snadnou údržbou a moderním vzhledem.

Přírodní materiály anebo plast?

Co u vás vítězí? Židle z přírodních materiálů ustupují plastovým produktům. Odpověď je jednoznačná. Přírodní materiál se nedá lehce tvarovat a působí staromódně. Zato plastové židle uhranou perfektní rychlou údržbou, vzdušností a lehkostí. Jsou k dostání v mnoha barvách a tvarech. Dokonale padnou do interiéru a přizpůsobí se. Jsou ruku v ruce s trendy designem domova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby