garážova vrata

Výběr nových garážových vrat není jen o vzhledu, budete muset řešit a rozhodnout mnohem více věcí. V tomto článku se podíváme, co všechno může klient při výběru garážových vrat ovlivnit a kdo vám může s výběrem pomoci. Objednávku garážových vrat přes internet uděláte lehce, je třeba však promyslet spoustu detailů a nejlépe se i poradit s odborníkem (třeba s férovým prodejcem).

Typ vrat, materiál, velikost, doplňky aj.

V dnešním světě internetu máte na výběr ze spousty výrobců a prodejců garážových vrat. Navíc existuje spousta nejrůznějších typů vrat, používají se různé materiály apod. O čem tedy budete při výběru rozhodovat:

  • Typ garážových vrat. Hlavní je, jaká garážová vrata Můžete si pořídit sekční vrata, která se navíjejí pod strop nebo ke zdi, rolovací vrata, klasická dvoukřídlá vrata nebo třeba výklopná vrata. Nejčastěji se používají praktická sekční vrata, ale výběr záleží na vašich požadavcích a dispozici vaší garáže.
  • Velikost vrat. Tady se bude muset držet velikosti stavebního otvoru podle toho, jak máte garáž vystavěnu. Velikost otvoru a tedy i požadovaná velikost vrat je jasně dána v projektu. Garážová vrata se stejně často vyrábějí na míru.
  • Materiál. Nejčastějším materiálem pro garážová vrata je ocel, dále pak laminát, dřevo, hliník, sklo, zinek, měď a další kovy. Poraďte se přímo s prodejcem.
  • Barva garážových vrat. Na trhu najdete garážová vrata v nejrůznějším barevném provedení. Můžete si je pořídit tak, aby ladila s okny a vchodovými dveřmi, s fasádou, s plotem nebo s dalšími prvky na domu a kolem něj.
  • Doplňky. Nesmíte zapomenout vybrat i doplňky garážových vrat. Především druh ovládání, jestli budou ve vratech zabudována dvířka, jestli budou mít vrata průhledné okno kvůli světla, jestli budete chtít nějaké extra zabezpečení, jestli si k vratům pořídit i maják apod.

 

Důležitý je výběr výrobce/prodejce

Spolehlivý prodejce je základem úspěchu. Když s vámi prodejce jedná na rovinu, dozvíte se o garážových vratech spoustu věcí a rádi budete naslouchat i jeho radám. Férový prodejce vám poradí, pomůže s výběrem, případně vám i vymluví něco, čeho byste časem mohli litovat. Ideální je vybrat si takového prodejce garážových vrat, který kromě internetových stránek provozuje i kamenné prodejny. Tam se totiž můžete osobně setkat a o garážových vratech si popovídat. Máte tak místo, kde můžete řešit servis, údržbu či nedejbože reklamace garážových vrat.

logo svět oken


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno