půjčovna dodávek

Dodávky se mohou hodit k různým účelům. Poměrně často se využívají ke stěhování, takže pokud ji také potřebujete, vyplatí se ji zapůjčit. Pokud jste z Prahy, máme pro Vás zajímavý typ. Jednu z velmi dobrých možností k zapůjčení dodávky představuje půjčovna dodávek Praha, kde dostanete vozidla v perfektním technickém stavu, s nimiž můžete jezdit i po dálnici, jelikož všechny dodávky mají platnou dálniční známku pro Českou republiku.

Přijatelný ceník zapůjčení dodávky

Společnost Půjčovna dodávek Praha má nastavený ceník, kde je stanoven limit kilometrů podle toho, na jak dlouhou dobu si dodávku pronajmete. Pokud chcete dodávku na pouhé tři hodiny, platí limit 100 kilometrů, za což zaplatíte 350 Kč bez DPH. Jestliže však budete chtít dodávku na jeden měsíc, dostanete limit 12 tisíc kilometrů a za zapůjčení zaplatíte 20 tisíc korun bez DPH. Při překročení limitu byste platili doplatek ve výši 3 Kč za kilometr, ale to se většinou nestává.

Skvělé vybavení dodávek

Na vyžádání si můžete zažádat o dodatečné vybavení vozu zdarma. Dostat tedy můžete navigaci, transportní kurty či stěhovací rudlík. Dodávky jsou ve výborném technickém stavu, kterému je věnována maximální možná péče. Naprostou samozřejmostí je asistenční služba.

 

[hana-code-insert name=’google‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno