Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Dodávky vhodné ke stěhování

Dodávky vhodné ke stěhování

půjčovna dodávek

Dodávky se mohou hodit k různým účelům. Poměrně často se využívají ke stěhování, takže pokud ji také potřebujete, vyplatí se ji zapůjčit. Pokud jste z Prahy, máme pro Vás zajímavý typ. Jednu z velmi dobrých možností k zapůjčení dodávky představuje půjčovna dodávek Praha, kde dostanete vozidla v perfektním technickém stavu, s nimiž můžete jezdit i po dálnici, jelikož všechny dodávky mají platnou dálniční známku pro Českou republiku.

Přijatelný ceník zapůjčení dodávky

Společnost Půjčovna dodávek Praha má nastavený ceník, kde je stanoven limit kilometrů podle toho, na jak dlouhou dobu si dodávku pronajmete. Pokud chcete dodávku na pouhé tři hodiny, platí limit 100 kilometrů, za což zaplatíte 350 Kč bez DPH. Jestliže však budete chtít dodávku na jeden měsíc, dostanete limit 12 tisíc kilometrů a za zapůjčení zaplatíte 20 tisíc korun bez DPH. Při překročení limitu byste platili doplatek ve výši 3 Kč za kilometr, ale to se většinou nestává.

Skvělé vybavení dodávek

Na vyžádání si můžete zažádat o dodatečné vybavení vozu zdarma. Dostat tedy můžete navigaci, transportní kurty či stěhovací rudlík. Dodávky jsou ve výborném technickém stavu, kterému je věnována maximální možná péče. Naprostou samozřejmostí je asistenční služba.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby