dům za cenu nájmu

Nebaví vás neustále platit nájem a vědět, že nebydlíte ve svém? Chcete si konečně splnit sen o vlastním bydlení a pořídit si dům podle vašich představ. Dům na klíč jsou výbornou variantou, jak si bez obav pořídit naprosto nový dům přesně podle vašeho přání. Při správném financování se ani nemusí jednat o příliš drahou záležitost a bude vám připadat, že stále platíte nájem. Přečtěte si něco více o firmě, které se specializuje na certifikované švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby na klíč a uvidíte, že se svým snem nemusíte čekat.

Dům z kvalitních materiálů

Domy na klíč jsou stavěny z těch nejlepších materiálů a za použití nejlepších technologií. Pravé pálené cihly Porotherm mají výborné izolační vlastnosti a spolu s dalšími izolačními vrstvami mohou za velmi nízkou energetickou spotřebu domu. Střecha bude zakryta kvalitní střešní krytinou z originálních střešních pálených tašek značky Tondach, které díky své vysoké odolnosti nabízí certifikovanou záruku až na 33 let.

Vlastní dům pouze za cenu nájmu

Chytře nastavený hypoteční úvěr umožňuje jedinečné splácení v podobě výše klasického českého nájmu. Po finanční stránce si tedy nemusíte téměř všimnout, že už neplatíte nájem, ale rovnou splácíte svůj vlastní dům. Nízkoenergetické domy na klíč jsou ideálním řešením, jak si konečně pořídit vlastní bydlení a nepřijít přitom na mizinu. A v případě, že se potřebujete domluvit na konkrétním podmínkách, je tu náš zkušený bankéř, který je připraven vám kdykoliv poskytnout lepší nabídku.

rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-stastna-rodina-1-plocha-134-metru-5-1-vcetne-garazoveho-stani-1-dum-na-klic-1-1024x768 dum-na-klic-16-186-metru-5-1-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-nizkoenergeticke-domy-na-klic-1-1024x768 rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-rodinna-radost-1-plocha-173-metru-5-1-vcetne-garazoveho-stani-1-dum-na-klic-3-1024x768 rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-rodinne-stesti-rodina-1-plocha-153-metru-4-1-vcetne-kryte-garaze-1-dum-na-klic-1-1024x768

Prestižní certifikáty

Rodinné domy na klíč získali britské, švýcarské nebo kanadské certifikáty za použíti maximálně kvalitních materiálů a technologií, za nízkou energetickou náročnost, vynikající izolační schopnosti, výborné akustické vlastnosti nebo bezpečné projektové řízení samotné stavby. Dřevostavby na klíč se pyšní i zcela jedinečným oceněním na území České republiky, kterým je kanadský certifikát Solid Wood Construction

Pomůžeme vám s vaším snem o bydlení

domy na klíčNečekejte, až si budete moci splnit sen, ale začněte si ho plnit hned a využijte aktuální slevovou nabídku až 200 000 korun na luxusní podlahu, speciální podlahové vytápění do koupelny nebo luxusní koupelnu. Pokud jste se rozhodli, že si chcete splnit sen a chcete si objednat dům na klíč, můžete nás navštívit na pobočce v Praze nebo v Hradci Králové. A v případě, že ještě nejste naplno rozhodnutí nebo váháte, podívejte se do našeho katalogu domů na klíč na www.ddnk.cz a třeba vás některý z návrhů osloví natolik, že se rozhodnete pustit se do změny svého života ještě dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno