vinylové podlahy

Snadný úklid, odolnost, životnost a elegantní vzhled. Nejen tyto požadavky často řešíme při výběru nové podlahy.
Volba typu, stylu a dekoru je dnes zásadní otázkou, přitom ideálním přáním je mít co nejlepší výsledek za přiměřené peníze.

Jednička na trhu mezi vinylovými podlahami, jejich nejstarší výrobce na světě, Amtico Ltd., uvedl na trh novou kolekci s velmi širokou škálou 54 atraktivních dekorů dřeva, kamene a abstraktních vzorů, které lahodí takřka každému stylu bydlení.

Každý interiér by měla podtrhovat jeho podlaha, jako základní prvek. A právě vaše podlaha by měla být zkrátka tím prvním, skutečně výjimečným prvkem, vašeho bytu či domu. Zejména při rekonstrukcích, kdy se výměnou podlahy zpravidla začíná, je tento faktor velmi důležitý.
Vinylové podlahy Amtico First v dílcích jsou opatřeny ve své třídě unikátní V-spárou. Ta z vašeho prostoru vytvoří dojem skutečně položeného přírodního dřeva nebo rozličných druhů dlažby, avšak se všemi výhodami vinylu a za příznivé pořizovací náklady.

Můžete se o tom sami přesvědčit. Nechejte si přes portál: www.amtico-first.cz zaslat vzorek vybraného dekoru zdarma! A také se dozvíte spoustu užitečných informací o vinylových podlahách Amtico First.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. S vinylovou podlahou mám mnoho zkušeností (jako malíř se občas setkávám s různými druhy vybavení domů a bytů). Dost často ani nepoznám na první pohled, že se nejedná např o dřevo. Povrch je nerozeznatelný, ale na došlap, už je rozdíl jasný. Podlahy od firmy AMTICO má celá řada mých klientů a taky kamarádů. Co je velice přívětivé, cena podlah u této firmy v poměru s kvalitou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno