zateplení okna

S létem přichází slunce a s ním tropická vedra. Pokud tyto dny trávíme na dovolené u moře, pak problém s přehříváním místností neřešíme. Většina z nás, však přichází do bytu či domu a čekáme příjemné ochlazení. Ne vždy se jej dočkáme. Naopak v zimě toužíme po teple a trápí nás prostup chladu. S tím souvisí i nepříjemné rosení oken, které nenávratně poškozuje rám. Řešením je zateplení stávajících oken výměnou skla. 

Vhodným výběrem zasklení získáme pasivní klimatizaci v létě, ale také tepelnou pohodu v zimních měsících.

Moderní izolační skla splňují náročné požadavky i pro zasklení nízkoenergetických či pasivních domů.  Dnes se setkáváme s kvalitními dvojskly od Ug = 1,3 W/m2K až Ug = 0,9 W/m2K.  Trojskly od Ug = 0,8 W/m2K až Ug = 0,4 W/m2K. Trojskla však mají velkou váhu a ne vždy jsou vhodná pro stávající okna. Tento problém je možno vyřešit sklem Heat Mirror, které má váhu dvojskla s izolačními parametry trojskla: od Ug = 0,6 W/m2K až Ug = 0,4 W/m2K. Skla je možno doplnit dalšími funkcemi – bezpečnostní, protisluneční, samočistící, protihlukovou izolací nebo ornamentálními skly.

Výhody zateplení:sklo

  • nízké počáteční náklady ve srovnání s pořízením nových oken
  • rychlá návratnost investice
  • snížení nákladů na vytápění
  • modernizace „starých“ oken bez narušení provozu místností
  • ochlazení místností v letních měsících
  • odstranění studených zón v zimních měsících
  • omezení rosení oken

Zateplení je možno provést u stávajících oken kastlových (špaletových), zdvojených, plastových i eurooken. Původní sklo se nahradí novým zasklením. Je třeba dobře zvážit, jaký typ skla zvolíme. V současné době je nabídka izolačních skel rozmanitá, proto je na místě oslovit odbornou firmu na zateplení oken. Poradí nejen s vhodným výběrem skla, ale také zhodnotí stav oken.

PARTNER:logo topsur

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno