střechy na klíč

Chcete si nechat postavit střechu na míru? Potřebujete poradit, jaké provedení by nejlépe slušelo vašemu domu? Plánujete opravu, izolaci nebo rekonstrukci vaší stávající střechy? Pokud hledáte profesionální firmu s dlouholetými zkušenostmi, můžete se obrátit na společnost Střechy Novák. Zajistí vám kompletní realizaci střechy včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Střechy na klíč od odborníka mají dlouhou životnost a kvalitně odvedená práce  je zárukou klidného spaní.

Plochou, nebo raději šikmou?

První otázkou, kterou bude třeba vyřešit, je to, zda dáte přednost šikmé, nebo ploché střeše. Pro izolaci plochých střech se dnes používají mnohem kvalitnější materiály, např. asfaltové pásy, než tomu bylo v minulosti. Přesto jsou mnohem více oblíbené šikmé střechy – působí elegantnějším dojmem a získané podkrovní prostory je možné využít k obytným účelům.

Základem jsou kvalitní krovy

Při realizaci šikmých střech hraje důležitou roli provedení krovu. Společnost Střechy Novák vám nabídne grafické zpracování návrhu, díky kterému získáte představu o tom, jak bude vaše nová střecha vypadat. Výroba krovů probíhá buď ručně, nebo na CNC strojích, které dřevo automaticky opracují přesně na požadovaný tvar. Tesařské práce provádějí zkušení tesaři, kteří mají na svém kontě řadu úspěšných projektů.

Vpusťte do podkroví světlo

Pokud bude podkroví sloužit jako obytný prostor, pak se neobejdete bez kvalitních střešních oken. Pro optimální přísun světla se doporučuje, aby měla střešní okna alespoň 10 % velikosti podlahové plochy. V nabídce naleznete kyvná i výklopná okna s velmi nízkými tepelnými ztrátami. Dobrou volbou mohou být střešní okna české značky Roto, která se vyznačují vkusným designem a komfortním ovládáním.

Nadkrovní izolace – moderní řešení

Velkou oblibu si v posledních letech získává izolace střechy, které vám zaručí kvalitní nadkrovní zateplení. Kromě finanční úspory můžete počítat také s elegantním vzhledem – krovy se totiž stanou přímo součástí vašich interiérů! V porovnání s tradiční izolací navíc nejsou vystaveny kondenzaci vodních par, což výrazně prodlouží jejich životnost. U společnosti Střechy Novák si můžete vybrat z několika provedení této moderní zateplovací technologie.

Okapy a oplechování

Neměli bychom zapomenout ani na kvalitně provedené klempířské práce. Důležitou roli hraje správné oplechování úžlabí, komína a střešního výlezu a samozřejmě také vhodná realizace okapů a svodů. Jako materiál si můžete zvolit levnější pozinkovaný plech nebo můžete dát přednost kvalitnějšímu hliníku nebo velmi odolnému titanzinku či mědi.

Jakou krytinu?

Nejviditelnější součástí střechy je krytina, která by měla působit elegantním dojmem a spolehlivě odolávat povětrnostním vlivům. Vedle tradičních pálených střešních tašek se postupně začínají prosazovat také velmi trvanlivé betonové tašky. Mezi další krytiny používané na šikmých střechách patří lehké asfaltové šindele a vláknocementové nebo plechové desky. U rovných střech je možné zvolit asfaltové pásy a lepenku nebo moderní PVC fólie, které se vyznačují dlouhou životností.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno