prodej to sám

Chystáte se prodat svůj byt nebo dům a přemýšlíte, jak to udělat? V současné době je čím dál oblíbenějším způsobem prodat nemovitost na vlastní pěst, což vyžaduje jen trochu toho komunikačního umění. Velkou výhodou takového prodeje je úspora za služby realitní kanceláře. Jak tedy úspěšně prodat nemovitost samostatně, rychle, bez realitní kanceláře a maximálně si při tom ušetřit práci?
Chcete-li prodávat nemovitost sami, musíte počítat s tím, že ušetříte peníze (a to nemalé!), ale budete muset obětovat čas a všechno si zařídit. Naštěstí existuje způsob, jak si i onen čas ušetřit, a to při zveřejňování inzerátu.

Inzerovat na každém portálu zvlášť? Už ne!

Dříve to tak jednoduché nebylo. Museli jste sepsat perfektní inzerát a potom ho začít umisťovat na co nejvíce realitních portálů, což zabralo opravdu velké množství času. A to byl teprve začátek – ještě jste měli před sebou zodpovídání dotazů, schůzky se zájemci, vyjednávání, administrativní záležitosti…
Dnes je právě onen krok, při němž musíte dát o své nemovitosti světu vědět, mnohem jednodušší a rychlejší. Stačí si vybrat službu, která váš inzerát rozšíří na největší realitní portály a ještě na několik menších, regionálních či lokálních. Odpadne vám mnohahodinové zadávání informací o vašem bytě nebo domě – vše zadáte do jednoho formuláře a dál se o šíření nemusíte starat.

 seznam realitních serverů

Prodej probíhá rychle, když víte, jak na to

Vyhlédnete-li si službu, která se o zveřejnění vašeho inzerátu postará, všimněte si, co všechno vám nabídne, především tedy toho, na kolik portálů s realitami váš inzerát umístí. U těch lepších projektů jde o více než 40 velkých realitních portálů a desítky menších k tomu. Díky tomuto rozšíření si inzerát prohlédne více lidí, kterým se může vaše nemovitost zamlouvat. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že ji prodáte rychleji, než kdybyste měsíc po měsíci zkoušeli štěstí a inzertní servery vybírali náhodně.

Vyzkoušejte ProdejToSám.cz – projekt specializovaný na levný a rychlý prodej

Projekt ProdejToSám.cz dlouhodobě usnadňuje proces prodeje nebo pronájmu bytů a domů tím, že informace získané v úvodním formuláři použije k tvorbě inzerátů na 46 velkých tuzemských realitních portálech a na dalších několika desítkách portálů menších. Poměrem cena/výkon se naprosto vyjímá mezi konkurenčními službami, které slibují buď nižší poplatky za služby, ale nerozšíří inzerát tak jako ProdejToSám.cz, nebo nabízí rozšíření inzerátu na více portálů, ale pokud se o věc nezajímáte, nebudete vědět, že některé z portálů už dávno nefungují. Přesto v nabídce konkurenčních služeb jsou. ProdejToSám.cz má všechny portály prověřené a neslibuje uskutečnit inzerci někde, kde to z provozních důvodů nejde.

Kolik ušetříte, když zvolíte soukromou inzerci přes ProdejToSám.cz?

Představte si, že byste inzerovali sami, a to na každém portálu zvlášť. Pokud byste chtěli dosáhnout úspěšnosti jako s ProdejToSám.cz, za tři měsíce byste zaplatili asi 12 500 Kč. S ProdejToSám.cz zaplatíte pouze 950 Kč měsíčně (při objednávce na tři měsíce), což znamená, že ušetříte skoro 10 000 Kč a to nepočítáme, kolik uspoříte vlastního času.

Neutrácejte zbytečně za soukromou inzerci. Jde to i levně!

V dnešní době plné možností je zbytečné ztrácet čas a utrácet peníze za zdlouhavou a mnohdy neefektivní inzerci. Vytvořte přitažlivý inzerát a rozšiřte ho díky ProdejToSám.cz vyplněním jednoho formuláře. Za tři měsíce inzerování ušetříte téměř 10 000 Kč a vaše nemovitost si brzy najdete nového majitele.

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno