rolety

Screenové rolety nabírají mezi lidmi na popularitě. Není divu – jsou odolné, chrání před sluncem i pohledy zvědavých sousedů, a navíc skvěle vypadají. Nyní přichází na trh novinky Minirol, díky kterým si screeny oblíbíte i vy. Dost řečí a pojďme si vše rovnou představit.

Screenové rolety Handscreen

Šanci pořídit si screenové rolety nově získávají i lidé na chalupách a všude, kde chybí připojení k elektrické síti. Handscreeny je možné ovládat jen manuálně. Navíc jsou kompaktní, skladné a jejich cena vás příjemně překvapí. Jako bonus doplníme, že instalace handscreen rolet zabere jen pár minut.

Krycí box nově ve velikostech 120×120 mm a 120×140 mm

Zastínění pergol, zimních zahrad a altánů už nikdy nebude problém. Nové velikosti screenových clon dovedou zastínit plochu až 20 metrů čtverečních. S rozměry až 120×120 mm a 120×140 mm výrobce jistě uspokojí i Vaše požadavky.

Lockscreen integrated

Nový box Lockscreen integrated vás nadchne dokonalým detailem. Oproti jiným screenům se při plném otevření clony spodní lišta zcela schová do krycího boxu. Co má být schováno, schováno také je a nic vás tak neruší ve výhledu. Lockscreen navíc můžete pořídit také dodatečně a připevnit jej k fasádě domu, nebo nainstalovat přímo pod omítku a využít jako ochranu před sluncem na pergole.

Technologie Visitex

Design je stěžejní i u screenů. Proto značka Minirol přichází s upevňovacím systémem Visitex. Ten se zcela vyhýbá dřívějšímu svaru nad spodní lištou. Jak je to možné? Přivařením jedné poloviny zipu, který vede speciální plastový profil přesně odpovídající spodní liště. Výsledkem je plynulé a dokonalé navázání tkaniny na lištu.

rolety

Technologie ClickOn

ClickOn je upevňovací prvek, díky kterému k sobě připevníte tkaninu a trubici válce jedním rychlým pohybem. Rozdíl ClickOn v porovnání se staršími modely screenů, je subtilní plastový profil přivařený k horní části tkaniny. Díky tomu zatáhnete či vytáhnete screeny mnohem rychleji než kdy dříve.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno