Léto je ideální čas na setkávání s rodinou, přáteli i známými. Krásné počasí, grilování, příjemná hudba, a navíc venku na čerstvém vzduchu, není to vynikající doba pro stylovou zahradní party? Letní garden party mají krásnou atmosféru a lze je uspořádat u příležitosti svatby, narozenin, svátku, povýšení nebo prostě jen tak pro radost ze setkání s přáteli. Jak takovou garden party zpestřit, aby na ni všichni rádi vzpomínali?

V duchu Itálie

Maso na grilu, alkohol v lednici? Pro to, aby se všichni na vaší garden party dobře bavili, to chce větší invenci i míru přípravy. Není od věci zvolit téma party a v tematickém duchu připravit nejen občerstvení, nápoje, ale i dekorace nebo hudbu. Co takhle italskou party s nočním promítáním filmu Prázdniny v Římě s neskutečnou Audrey Hepburn na ikonické Vespě s Cary Grantem? K tomu popíjet Aperol nebo prosecco, uždibovat mozzarellu s rajčátky nebo kousky klobásky salsiccia? Nápadům se meze nekladou, při plánování témat berte v úvahu i možnost zhoršení počasí a pro takové případy obstarejte stan v půjčovně párty stanů Praha. Muže naopak více než Audrey Hepburn zaujme cestování po mapě minipivovarů.

párty

Pivní cesta po republice

Tohle téma chce detailní přípravu předem, je totiž nutné sehnat dostatek zajímavých piv z nabídek různých pivovarů nebo minipivovarů. Pro muže klasická piva nebo silnější stouty, pro ženy naopak pivní speciály. Mapu si pak můžete vytvořit sami podle toho, jaká piva se budou podávat. A k pivu patří kvalitní pečínka, škvarková pomazánka nebo domácí utopenci, které jednoduše naložíte předem do 3litrových zavařovacích sklenic, do menších naopak naložte hermelíny v různých obměnách. Pro tento typ party se bude hodit pronájem pivních setů, kde se pohodlně posadí celá parta.

Fotku na památku

Přátelé i rodina jistě také uvítají nějakou vzpomínku na takovou party, jednou z možností je fotka na památku z improvizovaného fotokoutku. Ten můžete vytvořit pomocí stativu a tematického pozadí, dobrý nápad je připravit i některé rekvizity, které se k večeru váží. Uvidíte, jak se všichni vydovádí a vy jim hned druhý den můžete fotky poslat, příp. nechat vytisknout i s věnováním.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno