Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Stavba / Topení / Začněte vytápět dřevěnými briketami

Začněte vytápět dřevěnými briketami

dřevěné brikety

Vytápět náš dům můžeme různými způsoby. Někdo vsadí na plyn, další na elektřinu, a potom tu jsou ještě tuhá paliva. A mezi jeden z nejekonomičtějších zdrojů jistě patří dřevěné brikety. Srovnáme-li je s předchozími množnostmi, může být úspora i více než 10 000 za jeden rok. Podobně je to i v porovnání s uhlím. A to vše díky dokonalé výhřevnosti a délce hoření každé z briket.

Pojďme se podívat na to, jaké jsou vlastně konkrétní možnosti.

Brikety RUF

dřevěné brikety

Dřevěné brikety RUF

Jednou z možností, které náš trh nabízí, přinášejí jistě jedny z těch nejlepších briket, které na našem trhu aktuálně jsou. Jedná se o takzvané brikety RUF. Jedná se o brikety té nejvyšší jakosti, vyráběné z bukového, ale stejně tak i ze dřeva smrkového nebo borovicového. Díky velkému lisování a absenci jakýchkoliv pojiv nabídnou univerzálnost, ale i dlouhou dobu hoření či minimální množství popela. Navíc lze volit i z netradičních tvarů, které zajistí rovnoměrné ohořívání.

Válcové brikety

dřevěné brikety válcové

Dřevěné brikety válcové

Druhá možnost nabídne také volbu z hlediska konkrétní dřeviny. Lze vsadit na mix těch listnatých, ale stejně tak na smrk nebo borovici. Konkrétně se tedy jedná o brikety válcové. Díky svému tvaru zajistí rovnoměrné dohořívání, umožní snadný zátop a využití ve všech typech kamen nebo kotlů. Lze volit i ze standardních variant, tak těch obsahující díru, která usnadňuje proudění vzduchu a tedy celkové prohořívání.

 

Kupte i skutečného profesionála

Aby byla kvalita briket skutečně zaručena, je třeba koupit u opravdového profesionála. V tomto směru zaručeně přijde vhod eshop Optimtop.cz, který nadchne i možností dopravy po celé České republice, a to od jedné palety. Hledáte-li skutečně kvalitní a cenově výhodné možnosti vytápění, určitě vsaďte na tuto variantu, která vás za žádných okolností nezklame. A to ať už chcete topit ve svém rodinném domě, či rekreačním objektu.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky