Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Stavba / Topení / Začněte vytápět dřevěnými briketami

Začněte vytápět dřevěnými briketami

dřevěné brikety

Vytápět náš dům můžeme různými způsoby. Někdo vsadí na plyn, další na elektřinu, a potom tu jsou ještě tuhá paliva. A mezi jeden z nejekonomičtějších zdrojů jistě patří dřevěné brikety. Srovnáme-li je s předchozími množnostmi, může být úspora i více než 10 000 za jeden rok. Podobně je to i v porovnání s uhlím. A to vše díky dokonalé výhřevnosti a délce hoření každé z briket.

Pojďme se podívat na to, jaké jsou vlastně konkrétní možnosti.

Brikety RUF

dřevěné brikety

Dřevěné brikety RUF

Jednou z možností, které náš trh nabízí, přinášejí jistě jedny z těch nejlepších briket, které na našem trhu aktuálně jsou. Jedná se o takzvané brikety RUF. Jedná se o brikety té nejvyšší jakosti, vyráběné z bukového, ale stejně tak i ze dřeva smrkového nebo borovicového. Díky velkému lisování a absenci jakýchkoliv pojiv nabídnou univerzálnost, ale i dlouhou dobu hoření či minimální množství popela. Navíc lze volit i z netradičních tvarů, které zajistí rovnoměrné ohořívání.

Válcové brikety

dřevěné brikety válcové

Dřevěné brikety válcové

Druhá možnost nabídne také volbu z hlediska konkrétní dřeviny. Lze vsadit na mix těch listnatých, ale stejně tak na smrk nebo borovici. Konkrétně se tedy jedná o brikety válcové. Díky svému tvaru zajistí rovnoměrné dohořívání, umožní snadný zátop a využití ve všech typech kamen nebo kotlů. Lze volit i ze standardních variant, tak těch obsahující díru, která usnadňuje proudění vzduchu a tedy celkové prohořívání.

 

Kupte i skutečného profesionála

Aby byla kvalita briket skutečně zaručena, je třeba koupit u opravdového profesionála. V tomto směru zaručeně přijde vhod eshop Optimtop.cz, který nadchne i možností dopravy po celé České republice, a to od jedné palety. Hledáte-li skutečně kvalitní a cenově výhodné možnosti vytápění, určitě vsaďte na tuto variantu, která vás za žádných okolností nezklame. A to ať už chcete topit ve svém rodinném domě, či rekreačním objektu.

Může Vás zajímat:   Látkové rolety patří ke specialitám výroby firmy Bematech

PARTNER: logo optimtop

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Reklama na webu

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

O správu stránek se stará

Design a správa stránek  Levné stránky

logo_levnestrankynew

Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou kromě formy sdílení na sociálních sítích, je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno. RSS kanály magazínu portal-bydleni.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem provozovatele.Články jsou majetkem redakce. Nevyžádané tiskové zprávy jsou zveřejněné bez aktivního odkazu dodavatele.