Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Okna, dveře / Stavba / Stavební pouzdro Eclisse „posouvá“ možnosti 

Stavební pouzdro Eclisse „posouvá“ možnosti 

stavební pouzdra

Vybavujete nový byt, rekonstruujete nebo toužíte po menší změně vašeho interiéru? A přemýšleli jste již nad tím, jakým způsobem vyřešíte například dveře? Pokud byste se rádi inspirovali, nebo toužíte po designovém interiéru a moderním, stylovém doplňku, pak zapřemýšlejte nad posuvnými dveřmi. Prvním krokem na vaší cestě za moderními posuvnými dveřmi je však pořízení vhodného stavebního pouzdra, které bude posouvat nejen vaše dveře, ale také možnosti vašeho interiéru.
Stavební pouzdro pro posuvné dveře je báječnou volbou pro moderní interiéry i pro malé byty, u kterých je prostor řešen s maximálním ohledem na efektivitu. Svojí jednoduchostí a minimalismem zaujmou a potěší každé oko a svojí nenáročností na místo ušetří prostor vašeho bytu. Častou otázkou při zařizování nebo modernizování prostoru je totiž otázka, jak naložit s dveřmi, ve které místnosti kvůli otevírání ubrat místo a jak naopak co nejvíce místa ušetřit. Odpovědí na tyto otázkou jsou právě posuvné dveře se stavebními pouzdry Eclisse.

Proč volit Eclisse?

stavební pouzdro eclissePokud se ptáte, proč volit zrovna značku Eclisse, naší odpovědí je volba zaručené kvality. Stavební pouzdra Eclisse jsou totiž držitelem více jak 20 patentů na posuvné systémy. Eclisse dodává stavební pouzdra nejen pro několikrát zmíněné posuvné dveře, ale i pro dveře zasouvací, které se hodí do zděné a sádrokartonové příčky.

Výhodou je tedy široký výběr pouzder jednokřídlých, dvoukřídlých a mnohých dalších typů.

Pro jaké dveře a prostory se pouzdra hodí?

Pouzdro Eclisse se hodí pro dveře vyrobené z jakéhokoli materiálu, záleží jen na vašem vkusu a sladění s interiérem. Pouzdra sednou k dřevěným, plastovým i celoskleněným dveřím. Co se interiérů týče, hodí se jak do bytů, tak i kanceláří a podniků.
Když už posuvné dveře, tak jedině se stavebními pouzdry Eclisse.

Může Vás zajímat:   Navrhněte si originální interiérové dveře

Partner: stavební pouzdra m-eclisse


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Reklama na webu

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

O správu stránek se stará

Design a správa stránek  Levné stránky

logo_levnestrankynew

Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou kromě formy sdílení na sociálních sítích, je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno. RSS kanály magazínu portal-bydleni.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem provozovatele.Články jsou majetkem redakce. Nevyžádané tiskové zprávy jsou zveřejněné bez aktivního odkazu dodavatele.