Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Šperky v domácnosti

Šperky v domácnosti

šperky v domácnosti

Ruku na srdce, která z nás nevlastní alespoň stříbrný prstýnek? Mnohem častěji však ženy i muži během svého života nashromáždí velké množství šperků, které se hodí k různým příležitostem. Ano, dámy mají opravdu širší výběr i škálu možností, pánům však ve výbavě jistě nechybí snubní prstýnek, hodinky a alespoň jeden pár manžetových knoflíčků.

Vybírání a vyhlížení šperků, několikaměsíční škudlení, případně těšení se na nenápadně nadnesený vytoužený dárek nás všechny baví. Kromě těchto líbezných chvilek nás ale čeká i běžný život, plný každodenní péče o domácnost, zahradničení, sportu a očisty. Zajisté víte, že snubní či zásnubní prsteny nepatří do mydlinkové vody a nehodí se ani na přesazování rajčat na balkoně. Stejně tak v náušnicích z drahého kovu nebudete plavat v chlorované vodě nebo s diamantovým náramkem hrát plážový volejbal. Vlastně každý sport, koupel či úklid nás nutí zbavit se všech ozdob především z praktických důvodů – abychom předešli našemu či cizímu zranění a zničení klenotu.

šperkyOdložením šperky chráníme před ztrátou, poškozením a potem, který žádnému kovu nesvědčí. Jenže co se sundaným náramkem či náhrdelníkem? Kam s vyjmutými manžetovými knoflíčky? Nejlépe do původní krabičky, ve které jste je pořídili. Dobře poslouží i speciální šperkovnice s jednotlivými přihrádkami, kde mohou šperky v klidu odpočívat, když je zrovna nenosíte. Jen pozor na krabičky bez oddělených úložných prostor – náušnice, řetízky, brože, náramky, zásnubní prstýnky a spol. by neměly ležet v jednom chumlu. Nejenže je obtížné ve spěchu vytáhnout přesně ten starožitný stříbrný prstýnek po babičce, ale vašim šperkům hrozí odření, přetržení, rozbití zapínání nebo vypadnutí kamínku.

Nepřejete-li si doma vyhradit originálním krabičkám s klenoty vlastní zásuvku, věnujte čas výběru správné šperkovnice. Ta vše ochrání, a dokonce může působit jako zajímavý interiérový doplněk, pokud si zvolíte opravdu unikátní designový kousek. Vaše šperky za to přece stojí!

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky