Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Příslušenství / Stavba / Žaluzie, markýzy / SKYTRIUM – moderní zastřešení terasy po celý rok

SKYTRIUM – moderní zastřešení terasy po celý rok

zastřešení terasy

Lenošíte rádi na terase svého domu a kocháte se pohledem na svou zahradu? Je vám líto, že nemůžete využívat venkovní posezení celoročně? SKYTRIUM prodlouží sezónu dle vašich představ a navíc ochrání zahradní nábytek před silným větrem, deštěm, sluncem i sněhem. Trendy zastřešení terasy vás uhrane moderním modulárním posuvným systémem, příjemným designem a bezúdržbovým provozem.

Užívejte si chvíle pohody stylově

Konstrukce je složena z hliníku a polykarbonátové výplně. Skvěle odolává povětrnostním vlivům. Snadno a rychle se montuje. SKYTRIUM je připevněno na jednu opěrnou zeď. Pokud upřednostníte výplně z bezpečnostního skla, máte zaručenou odolnost, jednoduchou údržbu a exkluzivní design. Díky chytrému zastřešení terasy, jehož montáž nevyžaduje stavební povolení, si vychutnáte chladnější dny roku jako celebrity.

Proč se rozhodnout pro SKYTRIUM?

Prahnete po cenově výhodném a přitom noblesním zastřešení terasy? Rozhodněte se pro špičkový model, který vás uchvátí celoročním využitím. Nic není limitováno nepříznivým počasím. Velmi rychle si oblíbíte jeho přirozený provoz a nadčasový vzhled. Produkty jsou k dostání v mnoha barvách a dekorech. Máte domácí mazlíčky? Na přání vám společnost Albixon a. s. vyrobí vlastní vstup pro čtyřnohé členy rodiny. Podívejte se na možnosti, jež padnou jako ulité rodinným domům, hotelům i restauracím.

Opatřete svůj dům luxusem

Designově propracované zastřešení terasy je možné zakoupit v nejrůznějších variantách. Lomené řešení konstrukce nabízí model Mia a elegantní oblé provedení zase Rio. Minimalistický styl a dokonalý vzhled, to je produkt Art. Nenechejte nic náhodě a inspirujte se na internetových stránkách společnosti Albixon a. s. Bazény, wellness vířivky, zastřešení pro bazény, terasy, automobily a rozmanité příslušenství, to je komfort pro váš dům i zahradu. Kontaktujte odborníky Albixon a. s. a spolehněte se na 25 let zkušeností firmy, která se pyšní profesionálním přístupem ke svým zákazníkům.

Zdroj foto: reference albixon.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky