Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Pronájmy prostor se zázemím služeb v Brně

Pronájmy prostor se zázemím služeb v Brně

kanceláře v brně

Hledáte-li místo pro vaše podnikání, určitě je pro vás jedním z klíčů k rozhodnutí umístění vaší provozovny. Ideální umístění je zpravidla takové, kde se spojí vhodné prostory, výborné dopravní spojení či napojení a široké zázemí služeb pro klienty. Hledáte-li takové místo v Brně, je tu pro vás lokalita, která tohle všechno má – Technologický park VIENNA POINT.

Vynikající dopravní spojení

Technologický park VIENNA POINT stojí v blízkosti exitu 194A dálnice D1. Část dálnice v úseku Praha – Brno je součástí IV. panevropského koridoru Berlín/Norimberk – Praha – Bratislava – Budapešť – Constanța/Soluň/Istanbul. Svým umístěním tak park nabízí výborné dopravní napojení na dálnice D1 i D2.

Důležitým faktem pro vás může být i to, že v dojezdové vzdálenosti 10 km odsud se nachází mezinárodní letiště Brno-Tuřany, do centra města Brna se dostanete za 5 minut a stejně blízko je také Kampus Masarykovy univerzity. VIENNA POINT je navíc v přímém spojení se sítí městské hromadné dopravy města Brna.

Tato strategická poloha vám zpříjemní časté cestování a klientům naopak usnadní cestu k vám.

Vhodné prostory

Park se skládá z administrativních a technologických budov, které nabízejí celou řadu prostor vhodných k podnikání v různých oblastech: prostory kancelářské, technologické i laboratorní. Začínající podnikatelé mohou využít podnikatelský inkubátor. Usnadní začátky podnikání, které bývají zpravidla obdobím nejtěžším. Získaná podpora a související servis vedou ke snížení nákladů, což umožňuje firmám vykazovat vyšší zisky. Tento rozvoj má pozitivní následek – tvorbu nových pracovních míst a v konečném důsledku i rozvoj nejen těchto firem, ale celého regionu.

Velikost kanceláří i to, jak budou členěny, si určíte sami. Záleží jen na vašich představách a přáních. Na základě předchozí domluvy vám při úpravách dispozic zvoleného prostoru pronajímatel vyjde maximálně vstříc. Pronajímané kanceláře v Brně jsou totiž v rámci každého patra flexibilně dělitelné na jednotky od 100 m² do 1000 m² (přečtete si více o službách v Brně).

Laboratoře k pronájmu představují špičkovou infrastrukturu pro rozvoj vědecko-výzkumné činnosti. Jejich celková výměra je 2 000 m². K zajištění bezproblémového chodu tak specifických pracovišť, jakými jsou laboratoře, nabízí park odpovídající služby: non-stop kontrolu bezpečnostní služby, kamerový systém, recepci, výtahy a parkování s kapacitou 500 míst.

Park VIENNA POINT se rozkládá na ploše 4 ha. Technologické prostory k pronájmu jsou v areálu VIENNA POINT v přímém spojení s nezbytným administrativním zázemím a okolní infrastrukturou. Najdete zde prostory určené k mechatronice, kompletování, testování, výzkumu a vývoji.

Zázemí služeb v místě

V technologickém parku VIENNA POINT je zajištěno zázemí v podobě restaurace, kantýny, kavárny a sdílených konferenčních místností. Klienti mohou využívat centrálních služeb jako je recepce, bezpečnostní služba nebo úklid. K dispozici je více než 500 krytých i volných parkovacích míst v bezprostřední blízkosti budov.

Zdroj foto: viennapoint.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky