Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Pořiďte si domů čistič bot. Stojí míň než chytrý telefon.

Pořiďte si domů čistič bot. Stojí míň než chytrý telefon.

domácí čistič bot

Čištění bot je práce nutná, ale ne každý ji má v oblibě. Většinou tuto činnost považujeme za nutné zlo a nevěnujeme jí tolik času, kolik by obuv skutečně potřebovala.

Bez zaváhání si pořizujeme televize, pračky, sušičky, myčky, mikrovlnné trouby, drahé mobilní telefony, na zahradu sekačky, vertikulátory, štěpkovače a podobné pomocníky. Je otázkou, proč se se stejnou samozřejmostí v našich obydlích nezabydlely i čističe bot. Pokud je to vinou zažité představy o jejich vysoké ceně, pak už hromadnému pořizování čističů bot do domácností nemusí stát v cestě vůbec nic.

Kvalitní čistič bot renomované značky HEUTE se dá pořídit za cenu značkové trekové obuvi nebo za cenu hluboko pod částkou, kterou dáte za nový model chytrých telefonů. Čistič obuvi Easy Comfort je tak dosažitelný pro každou domácnost.

Easy Comfort je spolehlivý, rychlý a velice tichý kompaktní přístroj, který snadno umístíte i do malé předsíňky. Grafitová barva skříně se dobře hodí do každého interiéru. I přes malé rozměry čističe bot Easy Comfort je jeho součástí rohož na čištění podrážek, jeden nylonový kartáč pro předběžné čištění, dva lešticí kartáče z měkké vlněné příze a dávkovač leštidla s přírodními vosky.

Leštidlo, které je součástí zásobníku stroje Easy Comfort, je vysoce kvalitní, obuv naleští a zároveň impregnuje, takže je o její ochranu postaráno i při deštivém počasí nebo po dobu, kdy ulice pokrývá sněhová břečka plná technické soli. V takovém případě doporučujeme čistič použít ihned po příchodu domů, aby sůl neměla šanci botě uškodit.

Easy Comfort značky HEUTE v České republice a na Slovensku nabízí exkluzivně firma ČISTIČ BOT.CZ s.r.o. Více informací a možnost zakoupení přístroje Easy Comfort najdete na stránkách www.cisticbot.cz.

Partner: logo cistic bot

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Může Vás zajímat:   Venkovní žaluzie v zateplené fasádě a bez tepelných mostů? Víme jak na to!

Reklama na webu

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

O správu stránek se stará

Design a správa stránek  Levné stránky

logo_levnestrankynew

Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou kromě formy sdílení na sociálních sítích, je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno. RSS kanály magazínu portal-bydleni.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem provozovatele.Články jsou majetkem redakce. Nevyžádané tiskové zprávy jsou zveřejněné bez aktivního odkazu dodavatele.