Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / Pořádné schodiště do vašeho interiéru

Pořádné schodiště do vašeho interiéru

schodiště

Zařizujete si nové bydlení a řešíte, jaký styl a design nábytku a dalších doplňků zvolit? A patří do vašeho hledáčku i schody? Určitě si prohlédněte nabídku od firmy SWN Moravia. Ať už hledáte dřevěné, kovové nebo kombinované schodiště, jste na správném místě. Firma nabízí moderní a detailně propracované schody a schodiště vhodné přesně do vašeho interiéru i exteriéru.

Kombinovaná schodiště jsou v interiérech velice oblíbená. Obvykle kombinují kovové sloupky a zábradlí na schodiště s dřevěným madlem a schody. Dle dispozic bytu nebo domu se nabízí klasické rovné, vřetenové nebo jakékoli atypické schodiště. Získáte tak elegantní a vzdušné tvary, netradiční řešení či tradiční provedení.

Celodřevěné schodiště disponují jedinečným designem a kvalitním dřevem. Firma je vyrábí také na míru, a to převážně z masivu. Konstrukce je proto velice odolná a pevná a hodí se jak pro vnitřní, tak venkovní použití. Kovová schodiště jsou obzvláště vhodná do exteriéru, což je podpořeno jejich odolností proti větru a jinému nepříznivému počasí. V jakémkoli případě si však prohlédněte nabídku a ze sortimentu firmy si vyberte přesně takový typ, který bude ideální pro vaše použití.

Pokud s výběrem váháte, nechte si poradit od obchodního zástupce nebo se podívejte na oficiální internetové stránky http://www.swn-schody.cz/ do katalogu schodišť a doplňků nebo 3D galerie. Firma své produkty i vystavuje na výstavách v Praze, Brně a Německu, sledovat lze tedy i aktuální termíny.

Profesionální architektu navrhují schody a schodiště pomocí speciálního softwaru. Dřevo pro jejich výrobu je zpracováváno ve vlastních sušárnách, jeho kvalita je tedy neustále pod dohledem. A sledování trendů a neustálé zlepšování a důkladné propracování detailů výrobků posunuje tuto firmu na špičku v tomto oboru. Proto ani vy neváhejte a nechte se u ní inspirovat a pořiďte si stylové a moderní produkty.

PARTNER: swn moravia schody

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky