Jste zde:  / Interiér / Nábytek / Obývací pokoj / Nábytek z masivu pro kvalitní bydlení

Nábytek z masivu pro kvalitní bydlení

nábytek z masivu

Domov je náš nejcennější majetek. Vždy nás to po náročném pracovním dni táhne domů. Je to naše jistota klidu, bezpečí a pohody. Jedině zde můžeme odpočívat a nabrat nové síly. Náš domov má velikou magickou sílu, zde můžeme realizovat naše i ty nejnáročnější sny a představy.

Trendem konce 20. století byl nábytek z moderních materiálů – plastu, skla a kovu. Lidé se obklopovali syntetickými materiály, což vystihovalo trend doby. Tento styl byl dlouhou dobu velice populární. Avšak rychlé tempo života a hluk velkých měst vzbudilo v lidech touhu vybavit svůj domov co nejpohodlněji.  Volbou je nábytek z přírodních materiálů. Nezáleží na tom, zda vybavujete dům, byt, chatu, či pracovnu, nábytek z masivního dřeva Vám zaručí příjemné, teplé a zdravé bydlení. Ohromí Vás jedinečnou vůní dřeva a pryskyřice. Odborníci na zdravé bydlení doporučují nábytek z masivu zejména pro jeho pozitivní působení na psychiku člověka.

ložnice z masívuDřevo, jako surový materiál, ze sebe vyzařuje pozitivní energii, která působí relaxačně. Je po staletí nezpochybnitelné, že strom má pozitivní vliv na člověka. Je známo, že v domě, který je zařízen dřevěným nábytkem, se snadno dýchá a žije, jedná se o stoprocentně ekologický materiál.  Není také nutné připomínat, že celodřevěné výrobky jsou zárukou, že se časem nebudou uvolňovat žádné zdraví škodlivé látky (jako je formaldehyd). Ať už se jedná o obývací stěny, ložnice, či dětské pokoje, dřevo udržuje správné mikroklima v místnosti a je schopné částečně vstřebávat nebo uvolňovat vzdušnou vlhkost. Má tepelně akumulační vlastnosti a jistou schopnost absorbovat toxické plyny a páry.

Pokud se jedná o kvalitně vyrobený nábytek z masivu jeho trvanlivost je mnohem delší než u  nábytku ze syntetických materiálů. Velikou výhodou je také jeho snadná oprava. Poškozené místo stačí přebrousit a znovu ošetřit voskem, který zvýrazní přirozenou kresbu dřeva.  A pokud po dlouhých letech odslouží, nezatíží životní prostředí.

PARTNER:  logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky