Jste zde:  / Byt a dům / Montované dřevostavby Obelix

Montované dřevostavby Obelix

montované dřevostaby

Nejnovějším trendem ve stavebnictví rodinných domů jsou nízkoenergetické montované domy. Naprosto ideální variantou pro rodinný dům je montovaná dřevostavba. Jejími přednostmi jsou neobvykle rychlá výstavba a také nízká cena. Montované dřevostavby vynikají i velice dlouhou životností, která je garantována u konstrukce domu až na 140 let. Pokud hledáte stavební firmu, která se výstavbou montovaných dřevostaveb zabývá, obraťte se na naši firmu Obelix. Působíme v této stavební činnosti již více než deset let a za tuto dobu jsme postavili, ale i zrekonstruovali spoustu objektů, takže máme s montovanými dřevostavbami dostatečné zkušenosti.

Naše činnost

Zabýváme se nejen výstavbou klasických dřevostaveb, ale také mobilními domy. Postup je zhruba následující. Montované domy vyrobíme v naší montážní hale, anebo podle specifikace zakázky a dané lokality přímo na místě realizace. Převážně se zaměřujeme na velice žádané nízkoenergetické montované domy, ovšem není pro nás problém ani rekonstrukce starého domu nebo i rekreační chalupy. U nových montovaných dřevostaveb zaručujeme dlouhou životnost, která je ovšem i moderním a nadčasovým bydlením díky kombinaci s naší modulární minimalistickou architekturou.

Mobilní domy

Tyto domy jsou přizpůsobeny transportům pomocí kamionové přepravy. To však neznamená, že by se jednalo o domy na kolečkách. Základem našich mobilních domů je vždy konstrukce klasické dřevostavby, která využívá všech výhod dřevěných staveb a ve spojení s moderní architekturou vytváří z mobilních dřevostaveb moderní, vkusné, designově zajímavé a také
úsporné bydlení. Dřevostavby jsou difuzně otevřené. Další výhodou mobilních domů je možnost jejich libovolného rozšiřování v budoucnu. To může být přitažlivé pro mladé páry, které chtějí co nejdříve bydlet a teprve později chtějí založit rodinu a rozšířit stávající prostory v domě. Eventuální rozšiřování znamená nejen rozšíření plošné, ale také patrové.
Pokud si u nás vyberete mobilní dřevostavbu, můžeme vám ji zrealizovat i ve variantách nízkoenergetického domu. Dřevostavby mohou sloužit nejen k rekreačním účelům, ale samozřejmě i k celoročnímu obývání. Přestože se jedná o mobilní dům, je vybaven vším, co patří ke klasickému rodinnému domu. To znamená, že má okapy, parapety, klasické vstupní dveře, okna a interiér je vybaven kuchyňskou linkou, koupelnou a dalším běžným zařízením nutným pro plnohodnotný dům. Mobilní domy splňují všechny stavebně technické požadavky a příslušné normy. Dnešním trendem je maximální úspora energií. Podle vašeho výběru a zadání vám můžeme dodat jak nízkoenergetický rodinný dům, tak i dům s pasivním standardem se zachováním moderního stylu života.

Může Vás zajímat:   Jediný specializovaný veletrh v ČR

Celkový průběh stavby

Firma Obelix realizuje montované dřevostavby v několika krocích. Vše začíná jednoduchým poptávkovým formulářem. Poptávka je vždy nezávazná a každý klient je plně informován o všech možnostech, které se mu nabízí. Na základě nezávazné poptávky dojde ke spolupráci, která může vyvrcholit ke kompletní realizaci dřevostavby. Domy se staví přímo v prostorech firmy a následně jsou převáženy ke klientům, kde dojde k jejich finální montáži. Dřevostavby od firmy Obelix jsou možností, jak lze bydlet v novém domě už za 3 měsíce.

Rekonstrukce domů

Kromě výstavby nových montovaných dřevostaveb se zabýváme také rekonstrukcemi starých domů či rekreačních objektů. Starý objekt umíme kompletně zrekonstruovat při zachování velikosti oken a celkových proporcí domu tak, aby si zachoval svůj původní styl, respektoval i okolní stavby a přitom vytvoříme moderní a žádané nízkoenergetické parametry, případně i ovládání funkcí domu tabletem, který současně může sloužit jako domácí multimediální zařízení.

Foto: Obelix.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Reklama na webu

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

O správu stránek se stará

Design a správa stránek  Levné stránky

logo_levnestrankynew

Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou kromě formy sdílení na sociálních sítích, je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno. RSS kanály magazínu portal-bydleni.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem provozovatele.Články jsou majetkem redakce. Nevyžádané tiskové zprávy jsou zveřejněné bez aktivního odkazu dodavatele.