Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Okna, dveře / Příslušenství / Stavba / I malý detail utvoří dokonalý celek – dveřní kování je in

I malý detail utvoří dokonalý celek – dveřní kování je in

kliky a kování

S tímto výrokem musí souhlasit všichni majitelé domů a bytů, kteří hledají pro svoje prostory originální prvky. Představte si takové dveře. Co by byly bez dveřního kování? Kde se ovšem inspirovat a najít špičkovou kvalitu a provedení? Všechny dveřní kování si nejsou podobné jako vejce vejci. Stačí si jen vyhledat zkušeného výrobce a prodejce tohoto sortimentu.

S lehkostí se uspokojíte

Luxusní výrobky nepatří jen do bytů výjimečných lidí. Každý člověk má právo na dokonalost, pružnost a bezpečné ovládání dveřní kliky. Těchto paramentů lze docílit jen za použití špičkových materiálů. Věřte, že pěkná klika je základem doladění celého interiéru. Musí plně padnout do prostoru a vyzdvihnout jeho priority. Je velice důležité, aby byla nejen překrásná, ale nabízela, v mnoha případech, i bezpečnostní kování.

Výběr na úrovni

Ne všichni lidé touží po přepychových produktech. Spokojí se s levnějšími variantami, které se pohybují okolo 500 korun za kus. Existují i levnější druhy, vhodné do dětských pokojíčků, na chatu a podobně. Nic se nemění na tom, že jsou tyto výrobky velmi pěkně tvarované s pevnou kovovou základnou. Kování od italské značky Cobra přináší řešení do běžných domácností, ordinací, pracovišť i škol. Dveřní klika musí prostě sedět v ruce, a to výrobky italské značky Cobra jistě splňují.

Skutečná elegance

kované klikyUnikátní kované kliky v dobovém provedení jsou atraktivní volbou do exteriéru či vchodu. Tento styl kované kliky splňuje nejen bezpečnostní prvky, tak i estetickou stránku. Momentálním želízkem v ohni je i nerezové kování, jehož cena se pohybuje kolem 1000 korun, ale slibuje naprosto jedinečný požitek z investovaných peněz. Stačí si jen vyhledat svého favorita a sladit ho s barvou, materiálem a případným prosklením dveří. Co člověk, to názor. Výrobky italské značky Cobra cenově i vzhledově uspokojí všechny generace.

 

Partner: logo kovani-cobra.cz

 

Zdroj Foto: shutterstock.com, kovani-design.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky