Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Obývací pokoj / Krby jsou stále oblíbenější součástí mnoha domů

Krby jsou stále oblíbenější součástí mnoha domů

jak vybrat krb

Pokud bydlíte v domě, máte oproti lidem v bytech jednu velkou výhodu. Ta je spojena s tím, že máte možnost prohlédnout si prodej krbů a jeden z nich si vybrat. Právě tento sortiment se stále více k lidem, kteří bydlí v domech, dostává. Pokud vás zajímá proč, můžeme se hned na několik klíčových důvodů podívat. Je to nejenom zajímavý vzhled, který dělá z krbu elegantní doplněk do interiéru. Myslet musíme také na jeho praktičnost. Nejenom v zimě, ale třeba také na jaře nebo v létě může být skvělou možností, jak si můžeme celkem zajímavě přitopit. A přitom pozorovat mihotající se oheň.

Doplňků je více než dost

Důvodem obliby je také stále větší výběr různých doplňků, které se mohou součástí krbu stát. Pokud nad krbem jako takovým přemýšlíte, určitě je dobré podívat se také na sortiment spojený s tím, co vše může být jeho součástí. Je to třeba:

  • Designový koš na dřevo
  • Krbové nářadí
  • Doplňky určené k čištění

Mnohá řešení samozřejmě nezaujmou jenom svou praktičností, ale i svým vzhledem. I proto můžeme říci, že je krb zajímavým designovým doplňkem. A něco unikátního z něho dokonce můžeme udělat i my sami. Jak? Stačí si pořídit luxusní krbové mřížky, které jeho samotný vzhled posunou opět o úroveň výše. I to je cesta, jak se můžete pochlubit něčím novým a zajímavým.

Topit lze nejenom dřevem

A čím v krbu topit? Logicky se nabízí dřevo, které může být nejenom tvrdé, ale lze použít i měkké. Pokud vám jde spíše o praktičnost, je možné využít také briket, které se na náš trh v hojném množství dodávají. Ty jsou kombinací nízké ceny, vysoké účinnosti i dobrého hoření. A klasické dřevo tak můžete nechat třeba na další vylepšení interiéru. Kvalitní tatranský profil je jednou z možností, která je využívána. A to třeba na obložení stěn, což přinese opět zajímavější vzhled právě pro váš interiér. V jakékoliv místnosti.

Zdroj foto: palomino.sk

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2018 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky