Jste zde:  / Interiér / Kuchyně / Jeden zásadní rozdíl mezi průměrnou a krásnou kuchyní

Jeden zásadní rozdíl mezi průměrnou a krásnou kuchyní

obklady do kuchyně

Je to tady. Konečně si zařizujete svou novou kuchyni tak, jak si jí představujete v těch nejpříjemnějších zasněných chvilkách. Máte hlavu plnou nápadů na to, jak doladit nejrůznější detaily nového interiéru a otázek kolem částí kuchyně, u nichž nevíte, co s nimi. Jsou takovouto částí i obklady do vaší nové kuchyně? Pak si můžete oddychnout, protože vám právě jedno rozhodování a vymýšlení odpadlo. Nyní se totiž dočtete o těch nejideálnějších skleněných obkladech do kuchyně od skleneneobklady.cz, které dodají vašemu interiéru podstatně více elegance, vznešenosti, přitažlivosti, ale i praktické funkčnosti, než všechny ostatní. V čem tkví kouzlo skleněných obkladů do kuchyně?

Elegance ruku v ruce s praktickou výdrží a odolností

obklady do kuchyněPrvní jejich zásadní předností je samotný materiál, který skleneneobklady.cz používají. Jedná se o tzv. kalené sklo, které má mnohem vhodnější vlastnosti oproti klasickému sklu, co se užití v kuchyňských prostorách týče. Dá se prakticky bez jakékoliv deformace a poškození vyřezávat a vykrajovat do všech možných tvarů, které perfektně vyplní každičký záhyb vaší kuchyně. Nebudete tedy muset podřizovat design technickým možnostem a parametrům obkladů. Naopak, kalené sklo je skvělým prvkem, který díky své průzračnosti, lesku a hladkému povrchu dá vyniknout různým barvám a vzorům, jimiž bude vaše kuchyň ozdobena. To je též důvodem, proč skleněné obklady do kuchyně naleznete dnes již téměř ve všech moderních interiérech, které se řídí nejnovějšími trendy a jejichž cílem je co největší estetická krása celé kuchyně.

Nyní přejděme k těm ryze praktickým přednostem a vlastnostem skleněných obkladů. Jistě každý z vás, kdo někdy vlastnil kachlový obklad v kuchyni, strávil nekonečné desítky minut čištěním spár, kam se jako železných prach k magnetu slézala všechna špína z vaření, mytí nádobí a dalšího provozu kuchyně. Toto nutné martyrium vám díky skleněným obkladům zcela zmizí ze života. Naopak, díky své jednoduchosti a kvalitě se tyto moderní obklady dají rychle a snadno setřít a očistit, takže s údržbou ztratíte minimum času a navíc bude vaše kuchyň neustále zářit novotou, jako byste jí dali dohromady teprve včera.

Téměř nerozbitné a v případě nehody velice bezpečné

Kalené sklo je vysoce pevným a odolným materiálem. Bez nejmenších problémů snese teploty do 250 stupňů Celsia a stejně tak jej jen těžko ohrozí různé klasické mechanické škrábance či odřeniny, kvůli kterým byste na starém obkladu do kuchyně již měli nepěkné rýhy a stopy. A v případě, že se sklo v případě nějaké větší nehody přeci jen rozbije, nebudete se muset bát pořezání o střepy, ani se strachovat o vaše děti a dlouhou dobu je nepouštět do kuchyně. Kalené sklo se v případě prasknutí rozpadne na stovky maličkých a především absolutně tupých částeček, které nikoho z vaší rodiny nezraní. Toto jsou jasné důvody, které vám říkají – objednejte si na skleneneoklady.cz váš nový krásný obklad kuchyně!

PARTNER: logobarevneskla

 

Zdroj: Foto shutterstock.com, skleneneobklady.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky