Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / Koupelny / NEJNOVĚJŠÍ / Jak vybírat ručníky a osušky

Jak vybírat ručníky a osušky

ručníky a osušky

Nákup vybavení do koupelny se může zdát rutinní záležitostí. Opak však může být pravdou. Na trhu se vyskytují ručníky a osušky z nejrůznějších materiálů, v mnoha barvách a s různými vzory. Jaký materiál je nejlepší a co se vyplatí sledovat při výběru? S tím vám pomůžeme právě v tomto článku.

Ručníky do každé koupelny

Mezi ručníky se objevují tři základní materiály. Konkrétně se jedná o bavlnu, froté a bambusové vlákno. Pokud budete vybírat z těchto tří variant, rozhodně neuděláte chybu. Všechny z těchto uvedených materiálů mají velmi dobrou savost, jsou nemačkavé a jemné na dotek. Bambusové ručníky jsou navíc antibakteriální a brání tvorbě plísní, která bývá častým problémem. Jsou vhodné i pro osoby s vysoce citlivou pokožkou se sklony k nepříjemným ekzémům a podrážděním. Díky tomu se jedná o materiál bezpečný i pro děti.

Příjemně hebké osušky

Kromě toho, aby byl materiál dostatečně savý, by měl být i příjemný na dotek. Jemné bambusové nebo froté osušky dokážou zajistit obojí. Z každého sprchování a následného osušování se stane příjemný rituál. Samozřejmě záleží i na designu, který by měl ladit k celé koupelně a působit příjemným dojmem. Tento jemný detail v podobě osušek, dokáže celou místnost rozzářit a celkově zlepšit nutnost každodenní hygieny.

I děti se budou chtít umývat

Pokud vyberete veselé barvy nebo sáhnete po osuškách s dětskými motivy, je to snadné cesta, jak dostat děti bez protestů do vany. Ručníky a osušky s nejrůznějšími motivy jsou velmi oblíbené a hodí se pro všední používání. Jemné bambusové vlákno a šetrný froté materiál jsou dostatečně příjemné a ohleduplné i k dětské pokožce, takže nehrozí vznik ekzémů a podobných potíží. Jakmile jednou poznáte hebkost a jemnost těchto ručníků a osušek, už se nebudete chtít osušovat ničím jiným.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky