Jste zde:  / Hobby poradna / Rady, tipy, návody / 7 rad jak vyřešit nedostatek místa

7 rad jak vyřešit nedostatek místa

jak ušetřit místo

1. Zapomeňte na nízké skřínky

v malé kuchyni, linka může sahat až ke stropu. Spotřebiče nechte umístit do řady nad sebou. Investujte do různých důmyslných vychytávek, v případě malých prostor stojí za to zaplatit za radu designérů a architektů, kteří je umí efektivně využít.

2. Myslete do budoucna

Při koupi bytu se předem rozmyslete, kam budete ukládat věci. Je lepší pořídit si byt s velkou komorou a menším obyvákem než naopak. Není nic horšího než rotoped či vysavač v obývacím pokoji.

3. Vsaďte na truhly a komody

Využijte každého prostoru. proč mít u sedačky odkládací stolek se skleněnou deskou a čtyřmi nožičkami, když úplně stejně poslouží nízká komoda se zásuvkami nebo truhla s rovným odkládacím povrchem.

vysávací vaky4. Kupte vysávací vaky

Jsou to velké plastové pytle s otvorem, do kterého se vloží oblečení a hubicí z vysavače se z nich vycucne vzduch. Tím se jejich objem sníží o třetinu. Jsou ideální například na ukládání oblečení, které právě nenosíme.

5. Milujte svůj sklep

Pokud bydlíte v paneláku nebo činžáku, domluvte se se sousedy, rekonstruujte sklepy a půdy. Dopřejte jim pořádné zabezpečení proti zlodějům. Jen díky tomu vám je pojišťovny slušně pojistí a můžete tam s klidem v duši uložit svá drahá kola, lyže a další sportovní vybavení.

6. Krabice jsou krásné

Mít věci uložené v krabicích není ostuda, naopak. Než mít předsíň plnou míčů, tenisek a přileb, je lepší mít u dveří jednu krabici a dávat je do ní. Mnohé obchody nabízejí kartonové krabice různých barev a potisků, které mohou udělat v bytě hodně parády.

7. Dům má mít velkou technickou místnost

Garáž nestačí, jinak je v ní auto brzy zavalené věcmi. Už při stavbě domu na to pamatujte a nezapomeňte na místnost, v níž bude kromě bojleru a dalšího technického zázemí místo na lopatu na sníh, hrábě, sekačku, koště na listí, smetáky, kbelíky a další zahradní náčiní.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky