Jste zde:  / Hobby poradna / Rady, tipy, návody / 7 rad jak vyřešit nedostatek místa

7 rad jak vyřešit nedostatek místa

jak ušetřit místo

1. Zapomeňte na nízké skřínky

v malé kuchyni, linka může sahat až ke stropu. Spotřebiče nechte umístit do řady nad sebou. Investujte do různých důmyslných vychytávek, v případě malých prostor stojí za to zaplatit za radu designérů a architektů, kteří je umí efektivně využít.

2. Myslete do budoucna

Při koupi bytu se předem rozmyslete, kam budete ukládat věci. Je lepší pořídit si byt s velkou komorou a menším obyvákem než naopak. Není nic horšího než rotoped či vysavač v obývacím pokoji.

3. Vsaďte na truhly a komody

Využijte každého prostoru. proč mít u sedačky odkládací stolek se skleněnou deskou a čtyřmi nožičkami, když úplně stejně poslouží nízká komoda se zásuvkami nebo truhla s rovným odkládacím povrchem.

vysávací vaky4. Kupte vysávací vaky

Jsou to velké plastové pytle s otvorem, do kterého se vloží oblečení a hubicí z vysavače se z nich vycucne vzduch. Tím se jejich objem sníží o třetinu. Jsou ideální například na ukládání oblečení, které právě nenosíme.

5. Milujte svůj sklep

Pokud bydlíte v paneláku nebo činžáku, domluvte se se sousedy, rekonstruujte sklepy a půdy. Dopřejte jim pořádné zabezpečení proti zlodějům. Jen díky tomu vám je pojišťovny slušně pojistí a můžete tam s klidem v duši uložit svá drahá kola, lyže a další sportovní vybavení.

6. Krabice jsou krásné

Mít věci uložené v krabicích není ostuda, naopak. Než mít předsíň plnou míčů, tenisek a přileb, je lepší mít u dveří jednu krabici a dávat je do ní. Mnohé obchody nabízejí kartonové krabice různých barev a potisků, které mohou udělat v bytě hodně parády.

7. Dům má mít velkou technickou místnost

Garáž nestačí, jinak je v ní auto brzy zavalené věcmi. Už při stavbě domu na to pamatujte a nezapomeňte na místnost, v níž bude kromě bojleru a dalšího technického zázemí místo na lopatu na sníh, hrábě, sekačku, koště na listí, smetáky, kbelíky a další zahradní náčiní.

Přečtěte si také:   Poraďte si se škůdci snadno a rychle

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Reklama na webu

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

O správu stránek se stará

Design a správa stránek  Levné stránky

logo_levnestrankynew

Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou kromě formy sdílení na sociálních sítích, je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno. RSS kanály magazínu portal-bydleni.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem provozovatele.Články jsou majetkem redakce. Nevyžádané tiskové zprávy jsou zveřejněné bez aktivního odkazu dodavatele.